Portal V10  »  Aktualności  »  Pagani Zonda Zun - unikatowy egzemplarz włoskiego superauta
Pagani Zonda Zun

Pagani Zonda Zun - unikatowy egzemplarz włoskiego superauta

2019-06-10 - J. Kruczek     Tagi: Pagani Zonda, Pagani, Supersamochody
Pagani nie produkuje już Zondy, ale nadal tworzy unikatowe egzemplarze na bazie już istniejących sztuk. Tak właśnie powstanie sztuka nosząca nazwę Zun.

Włoska firma pochwaliła się renderami przygotowywanej przez siebie Zondy Zun. Nie zdradzono na bazie jakiej wersji powstaje superauto oraz do kogo należy, ale będzie to na dzień dzisiejszy ostatnia Zonda przygotowana przez firmę. Jak widać po grafikach będzie się ona wyróżniała na tle pozostałych egzemplarzy.
Pagani Zonda ZunPagani Zonda Zun
Nadwozie Zondy Zun zostało pokryte purpurowym lakierem, podobnym do tego jaki znalazł się na Zondzie 760H Lewisa Hamiltona. Z przodu znajdziemy maskę z dodatkowymi karbonowymi elementami aerodynamicznymi. W oczy rzucają się także dodatkowe lotki i splitter z włókna węglowego. Z lekkiego materiału wykonano boczne kanały prowadzące powietrze oraz dyfuzor i potężne skrzydło w tyle. Pod dużym spojlerem umieszczono mniejszy w kolorze nadwozia. Możemy też zobaczyć obudowę dolotu nachodzącą nad kabinę pasażerską rodem z wersji Cinque Roadster.
Pagani Zonda ZunPagani Zonda Zun
Pagani Zonda Zun prezentuje się wyśmienicie i można o niej po prostu powiedzieć, że to kolejne imponujące Pagani. Auto prawdopodobnie jeszcze nie zostało zbudowane, więc nie prędko zobaczymy je na drodze.
Pagani Zonda Zun

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
GRID w efektownym zwiastunie


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Pagani Zonda Zun - unikatowy egzemplarz włoskiego superauta