Portal V10  »  Aktualności  »  Opel i Vauxhall zdradzają plany na najbliższe dwa lata
Opel GT X Experimental

Opel i Vauxhall zdradzają plany na najbliższe dwa lata

2018-10-10 - J. Kruczek     Tagi: Opel, Vauxhall
Opel i Vauxhall pod panowaniem koncernu PSA planują najbliższą przyszłość. Firmy zdradziły plany na najbliższe dwa lata. Obejmują one wprowadzenie na rynek osiem nowych bądź odświeżonych modeli oraz skasowanie kilku pojazdów.

Plany na lata 2019 i 2020 obejmują między innymi premierę trzech zupełnie nowych modeli. I tak miłośnicy marki otrzymają zupełnie nową Corsę, następcę crossovera Mokka X oraz vana Vivaro. Ten ostatni zostanie oparty o Citroena Jumpy, Peugeota Expert i Toyotę ProAce. Dotychczasowo auto bazowało na Renault Trafic.
Opel GT X ExperimentalOpel GT X Experimental
Następca Mokka X pojawi się w 2020 roku, podczas gdy dwa pozostałe modele zobaczymy rok wcześniej. Warto podkreślić, że Corsa będzie dostępna w wersji w pełni elektrycznej. Będzie to jedna z czterech ekologicznych premier marek. Drugim ujawnionym, zelektryfikowanym modelem ma być Grandland X PHEV. Zgodnie z planem do 2024 roku każdy model marki będzie dostępny w zelektryfikowanej wersji.
Opel GT X ExperimentalOpel GT X Experimental
Po 2019 roku w ofercie Opla nie znajdziemy już modelu Cascada, co nie jest zaskoczeniem. Ten model nie cieszył się dużą sprzedażą. Zaskoczeniem jest za to plan usunięcia z oferty modeli Adam oraz Karl. Miejskie modele znikną na rzecz kolejnych crossoverów.
Opel GT X ExperimentalOpel GT X Experimental

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
GRID - pokaz rozgrywki


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Opel i Vauxhall zdradzają plany na najbliższe dwa lata