Portal V10  »  Aktualności  »  Nowy Volkswagen Touareg - pierwsze zdjęcia
Volkswagen Touareg

Nowy Volkswagen Touareg - pierwsze zdjęcia

2017-03-22 - F. Michalak     Tagi: Volkswagen, Volkswagen Touareg, SUV
Do premiery Volkswagena Touarega pozostało jeszcze sporo czasu, jednak czujni fani marki zdołali zdobyć zdjęcia nowego modelu bez kamuflażu. Auto stało na parkingu lotniska w Johannesburgu. 

Już na pierwszy rzut oka widać, że nowy Touareg będzie kontynuował ekskluzywny język stylistyczny marki zaprezentowany na targach w Genewie w modelu Arteon. Według doniesień auto ma także znacznie urosnąć. Obecnie największym modelem Volkswagena jest Atlas sprzedawany za oceanem i mierzący 5037 mm. Jeśli spekulacje się potwierdzą Touareg będzie jeszcze większy z długością dochodzącą do 5200 mm.
Volkswagen Touareg
Auto osadzone będzie na płycie podłogowej MLB Evo, z której korzystają już Audi Q7 oraz Bentley Bentayga. W późniejszym czasie dołączy do nich Porsche Cayenne oraz Lamborghini Urus. Możliwe, że premiera samochodu odbędzie się jeszcze w tym roku, a pierwsze egzemplarze trafią na drogi na początku 2018 roku. 

fot. Car Magazine RPA

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Forza Horizon 4 - dodatek LEGO Speed Champions


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
1

Komentarze do:

Nowy Volkswagen Touareg - pierwsze zdjęcia

Nowy Volkswagen Touareg - pierwsze zdjęcia
Nie przepisujcie materiał 2017-03-24 04:05
ekskluzywny język stylistyczny marki? Nie przepisujcie bezmyślnie materiałów piętrowych, które Wam podsuną. Wiecie dlaczego nie odwiedzam moto.pl? Bo nic nie tworzą od siebie. Tylko przypisują materiały prasowe. Czy na pewno chcecie ich kopiować?