Portal V10  »  Aktualności  »  Nowy Volkswagen Passat na pierwszych fotografiach
Volkswagen Passat

Nowy Volkswagen Passat na pierwszych fotografiach

2019-01-14 - J. Kruczek     Tagi: Volkswagen, Volkswagen Passat
Amerykańscy producenci rezygnują z sedanów ze względu na ich coraz mniejszą popularność. I tutaj nowy Volkswagen Passat może okazać się strzałem w dziesiątkę. Miłośników takich aut ciągle jest wielu, a po wycofaniu się takich koncernów, jak Ford i General Motors, Niemcy mogą zbierać niezłe profity.
Volkswagen PassatVolkswagen Passat
Nowy Volkswagen Passat ma oficjalnie zadebiutować na salonie samochodowym w Detroit już dziś. Nim to jednak nastąpi do sieci wyciekły zdjęcia nowego sedana. Na fotografiach możemy zobaczyć Passata z pakietem stylistycznym R-Line. To oznacza nieco agresywniejsze zderzaki oraz dyskretną lotkę na klapie bagażnika, czy w końcu ciekawe dwukolorowe felgi.
Volkswagen PassatVolkswagen Passat
Jeżeli chodzi o bazową stylistykę, to Passat nieco złagodniał i otrzymał bardziej dynamiczne rysy. Łagodniej poprowadzona linia dachu dodaje dynamiki i zwiększa atrakcyjność. Także reflektory zdają się być bardziej nowocześnie nakreślone. Passat nie sprawia już wrażenia zaprojektowanego przez ociosanie siekierką pnia.
We wnętrzu dostajemy przeprojektowaną deskę rozdzielczą. Uwagę zwracają na siebie kratki nawiewu biegnące przez całą szerokość. Kokpit zdaje się być miej plastikowy niż u poprzednika. W ofercie pojawią się nowe elementy wykończenia oraz zaktualizowany system teleinformacyjny. W tym tygodniu powinniśmy poznać szczegóły odnośnie napędu. Na razie nieoficjalnie mówi się o bazowym silniku dwulitrowym o mocy 174 KM.
Volkswagen PassatVolkswagen PassatVolkswagen PassatVolkswagen PassatVolkswagen Passat

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Forza Horizon 4 - dodatek LEGO Speed Champions


źródło: fot. carscoops

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Nowy Volkswagen Passat na pierwszych fotografiach