Portal V10  »  Aktualności  »  Nowy Opel Corsa na fotografiach! Przypadkowy wyciek zdjęć
Opel Corsa

Nowy Opel Corsa na fotografiach! Przypadkowy wyciek zdjęć

2019-05-22 - J. Kruczek     Tagi: Opel, Opel Corsa
Opel Corsa najnowszej generacji ma zadebiutować jeszcze w tym miesiącu. Nim to nastąpi możemy już zobaczyć fotografie przedstawiające niemieckiego hatchbacka.

L'Automobile Magazine przypadkowo opublikował objęte embargiem fotografie. Dzięki temu już dziś możemy zobaczyć jak prezentuje się nowy Opel Corsa. Producent starał się usunąć fotografie, ale co raz trafi do sieci już z niej nie zniknie.
Opel CorsaOpel Corsa
Opel Corsa na fotografiach to elektryczny wariant. Mimo wielu elementów charakterystycznych designersko dla niemieckiej marki widać w całości bryłę Peugeota 208. To właśnie francuski hatchback był bazą dla nowej Corsy, dlatego też możemy się spodziewać podobnych wersji napędowych.
Opel CorsaOpel Corsa
Nowa generacja Corsy schudła o około 100 kg względem poprzedniczki. Auto ma być bardziej dynamiczne i lepsze w prowadzeniu. Nadwozie jest rewolucją dla modelu, ale jeszcze większy skok zanotowano we wnętrzu. Opel Corsa będzie się mogła pochwalić efektownym kokpitem z ekranami zamiast klasycznych zegarów i konsoli centralnej. Niedługo poznamy szczegóły nowej Corsy.
Opel Corsa

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
GRID w efektownym zwiastunie


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Nowy Opel Corsa na fotografiach! Przypadkowy wyciek zdjęć