Portal V10  »  Aktualności  »  Nowe BMW serii 7 oficjalnie! Potwierdziły się wcześniejsze przecieki
BMW serii 7

Nowe BMW serii 7 oficjalnie! Potwierdziły się wcześniejsze przecieki

2019-01-16 - J. Kruczek     Tagi: BMW, BMW serii 7, Limuzyny
BMW przy okazji nowej generacji serii 7 pokazało jak wielkie ma luki w bezpieczeństwie. Wygląd nowej limuzyny wyciekł do sieci tyle razy, że dzisiejsza premiera przynajmniej od strony stylistycznej nie wnosi nic nadzwyczajnego. Mimo to dobrze zobaczyć limuzynę w końcu na oficjalnych materiałach.
 
Limuzyna przede wszystkim otrzymała nowy wygląd przodu oraz tyłu. Front zdominował potężny grill, który nie wszystkim musi sie podobać. Designersko seria 7 nie odbiega od ostatnich nowych modeli bawarskiej marki. W tyle zastosowano obowiązkową już w tej klasie listwę LED łączącą światła.
BMW serii 7BMW serii 7
Projektanci zwiększyli rozstaw osi. Auto trafi na rynek w wersji podstawowej i przedłużonej o 14 cm. W obu przypadkach auta mają rozstaw większy o 22 mm od poprzedników. Mimo to szerokość i długość limuzyny się nie zmieniły.

Inżynierowie poświęcili dużo czasu jeszcze lepszemu wygłuszeniu kabiny. W kokpicie znajdziemy zupełnie nową kierownicę z wbudowanymi kontrolerami multimediów i funkcji auta. Zaktualizowany system operacyjny korzysta z 12,3-calowego ekranu zegarów oraz 10,25- calowego ekranu nad konsolą centralną. Pasażerowie z tyłu skorzystają z dwóch ekranów 10-calowych podłączonych między innymi do odtwarzacza Blu-Ray.
BMW serii 7BMW serii 7
BMW serii 7 zgodnie z oczekiwaniami skorzysta z nowego 4,4-litrowego silnika V8 znanego z serii 8. Jednostka ma oferować moc 523 KM i moment obrotowy 750 Nm. Pojawi się także hybrydowa wersja 745e z rzędową szóstką o mocy 388 KM i 600 Nm. Topowa wersja M760Li xDrive skorzysta z 6,6-litrowego motoru V12. W tym wypadku dostaniemy moc 577 KM oraz moment obrotowy 850 Nm. To pozwoli rozpędzić limuzynę do setki w czasie 3,8 s i gnać z prędkością 305 km/h.
Europejscy klienci mają też mieć możliwość skorzystania z diesli. W planach są trzylitrowe silniki o mocach 260 KM, 316 KM oraz 394 KM. We wszystkich modelach standardowo otrzymamy adaptacyjne zawieszenie. Opcjonalnie pojawią się skrętne tylne koła.
BMW serii 7BMW serii 7BMW serii 7BMW serii 7BMW serii 7BMW serii 7BMW serii 7BMW serii 7

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Hyundai iMax N Drift - rodzinny van do driftu


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
1

Komentarze do:

Nowe BMW serii 7 oficjalnie! Potwierdziły się wcześniejsze przecieki

Nowe BMW serii 7 oficjalnie! Potwierdziły się wcześniejsze przecieki
Piteroo 2019-01-17 23:23
Jest franca, czekamy na m pakiet i 760li 😄😄😄😄😄😄