Portal V10  »  Aktualności  »  Mercedes GLB - premiera najnowszego SUVa marki
Mercedes GLB

Mercedes GLB - premiera najnowszego SUVa marki

2019-06-11 - J. Kruczek     Tagi: SUV, Mercedes, Mercedes GLB
Mercedes GLB wyjechał z cienia uzupełniając najnowszą ofertę SUVów niemieckiej marki. Zgodnie z nazwą auto wpisuje się pomiędzy modele GLA i GLA oferując właścicielom siedmiomiejscowe wnętrze.

Trzymając się siedmiomiejscowego wnętrza warto zaznaczyć, że klienci będą mieć kilka opcji aranżacji trzeciego rzędu. Może się w nim znaleźć składana kanapa albo dwa oddzielne fotele. Pomiędzy nimi mogą się znaleźć udogodnienia takie jak uchwyty na kubki czy porty USB-C.
Mercedes GLBMercedes GLB
Zgodnie z oczekiwaniami Mercedes GLB nie różni się zbytnio od przedprodukcyjnego konceptu. Mamy tu muskularne nadwozie, standardowe relingi dachowe oraz reflektory w technologii LED. Nowy SUV powinien się podobać wszystkim miłośnikom designu marki.

Mercedes GLB korzysta z najnowszych technologii firmy. W standardzie klient otrzyma system MBUX z dużymi ekranami. Nie zabraknie licznych systemów wspomagających kierowcę. W pewnych sytuacjach pojazd będzie się mógł poruszać autonomicznie.
Mercedes GLBMercedes GLB
Napęd GLB będzie pracował w trzech trybach: Eco/Comfort, Sport oraz Off-Road. Wkrótce powinniśmy poznać kolejne szczegóły na temat SUVa, jak planowane napędy czy ceny.
Mercedes GLBMercedes GLBMercedes GLBMercedes GLBMercedes GLBMercedes GLBMercedes GLBMercedes GLBMercedes GLBMercedes GLBMercedes GLBMercedes GLBMercedes GLBMercedes GLBMercedes GLBMercedes GLB

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
GRID w efektownym zwiastunie


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
1

Komentarze do:

Mercedes GLB - premiera najnowszego SUVa marki

Mercedes GLB - premiera najnowszego SUVa marki
Borys87 2019-06-11 11:37
O matulu - jak jakiś SSang Young :-( To nie wygląda jak Mercedes...