Portal V10  »  Aktualności  »  Mazda zapowiada ważną premierę na salon w Los Angeles
Mazda Kai

Mazda zapowiada ważną premierę na salon w Los Angeles

2018-10-20 - J. Kruczek     Tagi: Mazda, Mazda 3
Mazda zapowiedziała ważny debiut na salon samochodowy w Los Angeles. Producent nie zdradził szczegółów, ale zapowiada nowy rozdział w historii marki i związek z konceptem Kai.
 
Fani marki już poukładali fragmenty układanki i doszli do wniosku, że w listopadzie Mazda zaprezentuje nową generację modelu 3. Oczywiście może pokazać coś zupełnie innego, ale wiele elementów wskazuje właśnie na nowy kompakt japońskiego producenta.
Mazda KaiMazda Kai
Mazda 3 mimo obecności na rynku od 5 lat w obecnej formie pozostaje jednym z najpiękniejszych kompaktów. Zmiany nie są jej potrzebne, choć patrząc na koncept Kai aż chciałoby się, aby tak wyglądała nowa "trójka". Prawdopodobnie największą rewolucją będzie nie tyle design co serce auta.

W nowej Maździe 3 ma zadebiutować jednostka SkyActiv-X. Według wcześniejszych zapowiedzi silnik będzie posiadał pojemność dwóch litrów i zaoferuje moc 190 KM. Producent zastosuje kompresor Eatona, a cała jednostka ma działać na podobnej zasadzie co diesel, choć paliwem będzie benzyna.
Nie pozostaje nam nic, jak czekać na listopadowy salon samochodowy w Los Angeles. Wygląda na to, że Mazda szykuje mocne działa do walki o klientów.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Toyota GR Super Sport na pierwszych testach


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Mazda zapowiada ważną premierę na salon w Los Angeles