Portal V10  »  Aktualności  »  Ford Territory EV - pierwszy elektryczny model marki na rynek chiński
Ford Territory EV

Ford Territory EV - pierwszy elektryczny model marki na rynek chiński

2019-06-12 - J. Kruczek     Tagi: Ford Territory EV, Ford, Ford Territory, Eko
Ford zapowiada od dawna elektryfikacje swojej oferty i premiery nowych ekologicznych aut. Wielkie premiery muszą jeszcze poczekać, tymczasem firma pokazała model Territory EV będący pojazdem elektrycznym na rynek chiński.

Ford Territory EV ma zadebiutować na rynku w drugiej połowie tego roku. Pojazd jest w efekcie zelektryfikowaną wersją SUVa Territory pokazanego w zeszłym roku. Warto wspomnieć, że SUV bazuje na modelu Yusheng 330 produkowanym przez Jiangling Motors.
Ford Territory EVFord Territory EV
Elektryczna wersja auta ma oferować zasięg 360 km i celuje w młode rodziny mieszkające w wielkich miastach. Stylistycznie SUV otrzymał zmodyfikowany grill, światła LED układające się w literę C czy tylny zderzak pozbawiony końcówek wydechu. Całość dopełniają felgi stawiające mniejszy opór powietrza.
Ford Territory EVFord Territory EV
W kabinie umieszczono 10,25-calowy ekran zastępujący klasyczne zegary oraz 10-calowy ekran systemu multimedialnego w konsoli środkowej. Producent zapowiada sporą ilość systemów bezpieczeństwa wspomagających kierowcę. Niestety nie zdradzono szczegółów napędu. Szkoda, ponieważ to mogłoby rzucić światło na ewentualną przyszłość globalnych EV Forda.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
NFS: Heat - pierwszy zwiastun


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Ford Territory EV - pierwszy elektryczny model marki na rynek chiński