Portal V10  »  Aktualności  »  Ford Mustang Bullitt wdzięczy się na drogach Isle of Man
Ford Mustang Bullitt

Ford Mustang Bullitt wdzięczy się na drogach Isle of Man

2018-11-09 - J. Kruczek     Tagi: Ford Mustang, Ford Mustang Bullitt, Ford
Ford od jakiegoś czasu realizuje program polegający na prezentacji swoich samochodów na najbardziej niesamowitych drogach świata. Ostatnio firma postanowiła odwiedzić wyspę Man. A autem, który zaprezentował się na drogach tego pięknego miejsca był Mustang Bullitt.
 
Ford Mustang Bullitt będący hołdem dla filmowego Mustanga jest prawdziwą sportową maszyną w amerykańskim stylu. I o dziwo doskonale pasuje do tras wyspy Man znanych z szalonych wyścigów motocyklowych oraz różnych rekordowych przejazdów.
Ford Mustang BullittFord Mustang Bullitt
Za kierownicą Mustanga zasiadł dziennikarz Steve Sutcliffe. Jak sam mówi o drogach wyspy Man: "Wyobraźcie sobie niemieckie autostrady bez ograniczeń prędkości, ale wypełnione szczytami, zakrętami i niesamowitymi krajobrazami". Wyspa Man jest jednym z najpiękniejszych miejsc dla kierowców.
Ford Mustang BullittFord Mustang Bullitt
Mustanga Bullitt i wyspę Man możemy podziwiać na filmie i zdjęciach opublikowanych przez Forda. I jest to naprawdę piękne widowisko.
Ford Mustang BullittFord Mustang BullittFord Mustang BullittFord Mustang BullittFord Mustang BullittFord Mustang BullittFord Mustang BullittFord Mustang BullittFord Mustang BullittFord Mustang BullittFord Mustang BullittFord Mustang BullittFord Mustang BullittFord Mustang BullittFord Mustang BullittFord Mustang BullittFord Mustang BullittFord Mustang BullittFord Mustang BullittFord Mustang BullittFord Mustang BullittFord Mustang BullittFord Mustang Bullitt

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Gran Turismo Sport - zwiastun aktualizacji 1.38


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Ford Mustang Bullitt wdzięczy się na drogach Isle of Man