Portal V10 » Aktualności » Ferrari 458 Spider otrzyma twardy dach?

Ferrari 458 Spider otrzyma twardy dach?
2010-06-04 - K. Spychalski Tagi: Ferrari, Supersamochody, Kabriolet, Ferrari 458 Italia, Ferrari 458 Italia Spider
Jak informuje portal WorldCarFans, niewykluczone, że przygotowywane Ferrari 458 Spider otrzyma nie miękki, a twardy dach.
Zobacz także: Ferrari 458 Italia - galeria »Kilka tygodni temu, informując o nadchodzących modelach Ferrari, wspomnieliśmy o wersji Spider na bazie Ferrari 458 Italia. Wygląda jednak na to, iż nasze przeczucia dotyczące miękkiego dachu mogły okazać się mylne.
Członek forum TeamSpeed powołując się na źródła z Maranello, donosi, iż nowe 458 Italia Spider otrzyma składany, metalowy dach, podobnie jak California. 570-konny roadster z napędem na tylną oś będzie osiągał setkę w 3,6 sekundy.
Dane budzą uznanie, ale co z tradycją budowania Spiderów?
Zobacz także: Ferrari 458 Italia - galeria »
źródło: WorldCarFans; informacja: Mototarget
Dodaj komentarz
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.
Zaloguj się
0
Komentarze do:
Ferrari 458 Spider otrzyma twardy dach?
Podobne: Ferrari 458 Spider otrzyma twardy dach?




Podobne galerie: Ferrari 458 Spider otrzyma twardy dach?


Najczęściej czytane w tym miesiącu


Tapety na pulpit Ferrari
Newsletter
Galerie zdjęć