Portal V10  »  Aktualności  »  Citroen C3 Aircross dołączył do rodziny Rip Curl
Citroen C3 Aircross Rip Curl

Citroen C3 Aircross dołączył do rodziny Rip Curl

2018-07-08 - J. Kruczek     Tagi: Citroen C3 Aircross, Citroen, Crossover
Citroen C3 Aircross okazał się całkiem popularnym modelem co postanowił uczcić producent. Z okazji sprzedaży 90 000 egzemplarzy postanowiono wydać specjalną wersję Rip Curl. Przypomnijmy, że takiej edycji doczekały się już modele C4 Cactus, C4 Picasso oraz SpaceTourer.

Ceny edycji specjalnej we Francji startują od pułapu 22 600 euro. Najbardziej wypasione wydanie ma kosztować 26 650 euro. Samochód bazuje na wersji wyposażeniowej Feel. Citroen C3 Aircross Rip Curl jest oferowany w jednym z czterech kolorów nadwozia oraz z pakietem White Color Pack. W nadkolach znajdziemy specjalne 17-calowe felgi oraz oznaczenia serii Rip Curl na drzwiach.
Citroen C3 Aircross Rip CurlCitroen C3 Aircross Rip Curl
Wnętrze oferuje szarą tapicerkę w dwóch odcieniach z jasnymi przeszyciami. W górnej części foteli znalazł się błękitny pas materiału odnoszący się do błękitnych lusterek z pakietu Blue Color Pack. Całość dopełniają specjalne dywaniki i oznaczenia serii.

Citroen C3 Aircross Rip Curl posiada bogate wyposażenie. Na pokładzie znajdziemy 7-calowy ekran systemu teleinformacyjnego z nawigacją TomTom. Nie zabrakło sterowania głosem i integracji ze smartfonem. Otrzymamy też pakiet Citroen Connect Box z SOS Pack, City Pack i Auto Pack. W standardzie znajdziemy też dach panoramiczny.
Citroen C3 Aircross Rip CurlCitroen C3 Aircross Rip Curl
Auto jest dostępne z dwoma silnikami benzynowymi o mocy 108 i 128 KM. Obie jednostki współpracują z 6-biegowym manualem i automatem. Klienci mogą też wybrać jednostki diesla o mocy 99 KM i 118 KM. Pierwszy z nich jest dostępny z manualem, a drugi z automatem.
Citroen C3 Aircross Rip CurlCitroen C3 Aircross Rip CurlCitroen C3 Aircross Rip CurlCitroen C3 Aircross Rip CurlCitroen C3 Aircross Rip CurlCitroen C3 Aircross Rip CurlCitroen C3 Aircross Rip CurlCitroen C3 Aircross Rip CurlCitroen C3 Aircross Rip CurlCitroen C3 Aircross Rip Curl

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Cupra zapowiada nowy koncept


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
1

Komentarze do:

Citroen C3 Aircross dołączył do rodziny Rip Curl

Citroen C3 Aircross dołączył do rodziny Rip Curl
zaremba.jan 2018-07-14 22:02
Ostatnio jak byłem w Panek to patrzyłem na modele Citroena. Fajnie się prezentują