Portal V10  »  Aktualności  »  Bentley postawi na SUVy i auta GT. Marka nie stworzy superaut
Bentley

Bentley postawi na SUVy i auta GT. Marka nie stworzy superaut

Bentley nie ma zamiaru produkować sportowych samochodów. Przedstawiciel brytyjskiej firmy potwierdził w wywiadzie dla magazynu Autocar, że marka nie będzie produkować czysto sportowych maszyn. Zamiast tego skupi się na luksusowych pojazdach.

Przede wszystkim możemy się spodziewać nowego SUVa. Bentley myśli nad poszerzeniem oferty o większy model niż Bentayga. Taki luksusowy model mógłby powiększyć dochody marki z rynku chińskiego i amerykańskiego. Póki co producent rozważa taką maszynę i nie jest gotów omawiać szczegółów.
BentleyBentley
W najbliższych latach możemy też zobaczyć nowy model klasy GT. W tym segmencie firma wierzy, że ma jeszcze spore pole do popisu. Nowe GT mogłoby być również większe i jeszcze bardziej luksusowe niż Continental GT. Oba modele mogłyby funkcjonować równolegle w ofercie i celowałyby w inną klientelę.
BentleyBentley
Jedno jest pewne. Bentley nie stworzy sportowych maszyn nastawionych na zabawy po torze. Tym samym nie mamy co liczyć na produkcyjne wersje konceptów EXP 10 Speed 6 czy EXP 12 Speed 6e. Te były opracowane z myślą właśnie o mierzeniu się z superautami.
BentleyBentley

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Gran Turismo Sport - wyścig w deszczu


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Bentley postawi na SUVy i auta GT. Marka nie stworzy superaut