Narzędzia  »  Samochodowa Mapa Polski

Samochodowa Mapa Polski

  

mapa polski

Mapa Polski na Interia.pl


Mapa Polski online, wszystkie miasta: Warszawa, Kraków, Wrocław i inne. Także mapy krajów Europy i Ameryki Północnej Bezpłatne, interaktywne, dynamiczne i szczegółowe. Szukaj adresów i zaplanuj swoją podróż z Map24. Wyznacz trasę podróży, szukaj hoteli, restauracji i atrakcji turystycznych. Mapa Polski Map24.interia.pl została zwycięzcą testu magazynu Komputer Świat na najlepszy autoatlas.


http://map24.interia.pl

mapa polski

Mapa Polski Karto.pl


Interaktywna Mapa Polski. Dane Mapy Polski są ciągle uaktualniane. W szczególności powiększa się liczba miejscowości, drogi, hydrografia oraz są tworzone nowe warstwy.

Aplikacje są stale usprawniane i optymalizowane choć już teraz ma świetne parametry dające ogromne możliwości wydajnościowe. Do poprawnej pracy wymagany jest Flash Player 7 lub nowszy.


http://mapa.karto.pl


Mapa Polski Odleglosci.pl


Mapa Polski przedstawia położenie miejscowości na mapie, współrzędne geograficzne miast, plany miast oraz drogi między miastami. Mapa Polski i mapa Europy zawierają informacje o planach miast pozwalające zlokalizować podany adres: miasto, ulicę i nr domu.

Został przedstawiony podział administracyjny Polski - województwa, powiaty i gminy. Dostępne są informacje o miastach wchodzących w skład województw i powiatów, liczbie ludności w powiatach. Dostępna jest mapa Polski z zawierająca podział na województwa i powiaty.


http://www.odleglosci.pl


Mapa Polski Targeo.pl


Kolejna samochodowa, interaktywna mapa Polski z możliwością wyszukiwania miast i ulic.

Interfejs przypomina dobrze znany każdemu użytkownikowi komputerów PocketPC interfejs programu - Auto Mapa.

Mapa Polski daje możliwość dowolnego skalowania (oddalanie/przybliżanie) widoku mapy.


http://mapa.targeo.pl