Portal V10  »  Aktualności  »  Zielony Ford Mustang z okazji Dnia Świętego Patryka
Ford Mustang

Zielony Ford Mustang z okazji Dnia Świętego Patryka

2019-03-15 - J. Kruczek     Tagi: Ford, Ford Mustang, Ford Mustang GT500, Amerykańskie, Muscle car
Ford przygotował niespodziankę z okazji przypadającego na dziś Dnia Świętego Patryka. Amerykański producent postanowił przywrócić do oferty Mustanga ikoniczny limonkowy lakier Grabber Lime. Kolor będzie dostępny w ofercie Mustanga z rocznika 2020, czyli od jesieni tego roku.

Powrót lakieru Grabber Lime jest wydarzeniem dla fanów modelu. Ostatni raz był dostępny w ofercie w latach 70-tych minionego stulecia. Nowy muscle car w tym kolorze z pewnością nie przejedzie niezauważony drogą. Tym bardziej jeżeli limonkowy kolor znajdzie się na topowej wersji Shelby GT500.
Ford MustangFord Mustang
Odnotujmy, że Grabber Lime jest jednym z dwóch nowych kolorów w ofercie odświeżonego Mustanga. Drugim będzie Twister Orange, czyli również ikoniczny pomarańczowy kolor. Zielonego Mustanga GT500 możemy zobaczyć na zdjęciach opublikowanych przez producenta.

Przypomnijmy, że nowy Mustang będzie dostępny od jesieni. W ofercie pojawi się też wspomniany Shelby GT500 z 5,2-litrowym silnikiem V8 o mocy przeszło 700 KM. Topowa wersja ma wystrzeliwać do setki w czasie około 3,5 s i rozpędzi się do 289 km/h. Nieoficjalnie mówi się także o wprowadzeniu mocniejszego silnika 2,3 EcoBoost w podstawowym modelu.
Ford MustangFord MustangDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Zielony Ford Mustang z okazji Dnia Świętego Patryka