Portal V10  »  Aktualności  »  Tesla Model S przejdzie spory lifting jesienią?
Tesla Model S

Tesla Model S przejdzie spory lifting jesienią?

2019-05-30 - J. Kruczek     Tagi: Tesla, Tesla Model S
Tesla Model S jest najstarszym modelem w ofercie amerykańskiej marki. Od czasów jej premiery w modelu niewiele zmieniono, ale to się ma zmienić już jesienią. Zachodnie media donoszą, że flagowa limuzyna producenta przejdzie gruntowny lifting.

Jak donosi CNBC w fabryce Tesli we Fremont ruszyły prace nad modyfikacjami linii produkcyjnej. Zakłady mają produkować nowy Model Y oraz odświeżony Model S. Według przecieków informacji auto otrzyma przede wszystkim poważne zmiany we wnętrzu. Kokpit ma zostać dopasowany do obecnej minimalistycznej linii stylistycznej.
Tesla Model STesla Model S
Produkcja odświeżonego Modelu S ma ruszyć we wrześniu. Wnętrze ma się zmienić na wzór tego z Modelu 3. Możemy się więc spodziewać między innymi innego ułożenia ekranu systemu teleinformacyjnego. Nowa deska rozdzielcza zostanie pozbawiona zbędnych elementów. Nieoficjalnie mówi się o wykorzystaniu napędu topowej wersji Modelu 3. Ten zestrojony pod limuzynę miałby zaoferować zasięg 644 km.
Tesla Model STesla Model S
Nie wiadomo czy producent zdecyduje się na modyfikacje nadwozia. Wydaje nam się jednak, że nawet jeżeli projektanci wezmą się za karoserię to zmiany będą bardzo skromne.Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Tesla Model S przejdzie spory lifting jesienią?