Portal V10  »  Aktualności  »  Suzuki Swift Sport Katana - specjalna wersja na rynek holenderski
Suzuki Swift Sport Katana

Suzuki Swift Sport Katana - specjalna wersja na rynek holenderski

2019-05-07 - J. Kruczek     Tagi: Suzuki Swift Sport, Suzuki Swift, Suzuki
Suzuki postanowiło oddać hołd swojemu kultowemu motocyklowi wypuszczając specjalną edycję modelu Swift Sport. Otrzymał on przydomek Katana po udanym motocyklu z 1981 roku. Motocykl ma zaliczyć powrót w 2019 roku.

Skupmy się jednak na sportowym hatchbacku. Suzuki Swift Sport Katana powstanie jedynie w liczbie 30 egzemplarzy i będzie dostępny w holenderskich salonach marki. A co ma do zaoferowania? Suzuki Swift Sport Katana będzie dostępny w kolorze srebrnym i czarnym po 15 sztuk w każdej barwie. Karoserię ozdobią grafiki w odcieniach szarości oraz symbol Katany.
Suzuki Swift Sport KatanaSuzuki Swift Sport Katana
Wizualne zmiany dopełnią czerwone elementy przy grillu oraz czarne osłony lusterek i efektowne 18-calowe felgi. Te obuto w opony Michelin Pilot Sport 4. We wnętrzu znajdą się drobne akcenty jak oznaczenia specjalnej edycji. Za wizualnymi zmianami poszły modyfikacje zawieszenia oraz bardziej sportowy układ wydechowy. Niestety nie pokuszono się o modyfikacje w napędzie. Mimo to Suzuki Swift Sport Katana powinien dostarczać sporo zabawy z jazdy. Hatchback został wyceniony na 28 999 euro.
Suzuki Swift Sport KatanaSuzuki Swift Sport Katana
Suzuki Swift Sport KatanaSuzuki Swift Sport KatanaSuzuki Swift Sport KatanaSuzuki Swift Sport KatanaSuzuki Swift Sport KatanaSuzuki Swift Sport KatanaSuzuki Swift Sport KatanaSuzuki Swift Sport KatanaSuzuki Swift Sport KatanaSuzuki Swift Sport KatanaSuzuki Swift Sport KatanaDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Suzuki Swift Sport Katana - specjalna wersja na rynek holenderski