Portal V10  »  Aktualności  »  Nowy Jaguar XJL Supercharged Neiman Marcus Edition - wersja specjalna
Nowy Jaguar XJL Supercharged Neiman Marcus Edition

Nowy Jaguar XJL Supercharged Neiman Marcus Edition - wersja specjalna

2009-10-07 - T. Kończyński     Tagi: Jaguar, Edycje specjalne, Jaguar XJ, Sedan
W świątecznym katalogu słynnego centrum handlowego Neiman Marcus już po raz trzeci, począwszy od 1968 roku, znaleźć będzie można auto marki Jaguar. Nakład egzemplarzy specjalnego modelu XJL Neiman Marcus ograniczono do 50 sztuk, zaś cenę jednego auta ustalono na 105 tysięcy dolarów. Zamówienia na samochód będzie można składać od piątku.

Zobacz także: Nowy Jaguar XJ - galeria »
„Umieszczenie Jaguara XJ, jednego z najbardziej oczekiwanych aut luksusowych, w świątecznym katalogu Neiman Marcus jest doskonałym sposobem wprowadzenia go na rynek” - powiedział Richard Beattie, zastępca dyrektora naczelnego ds. marketingu i sprzedaży marki Jaguar. „Zaprojektowany by przyciągać klientelę domu handlowego Neiman Marcus, a także wielbicieli motoryzacji, turbodoładowany XJL w wersji Neiman Marcus jest zarówno sprytny, jak i wyjątkowy. Pokazuje on nasze zaangażowanie w produkcję szybkich, a zarazem pięknych aut, które oferują luksus, wydajność i najwyższą jakość.”
Różnice pomiędzy zwykłym modelem XJ obejmują nowy kolor karoserii Celestial Black, 20-calowe alufelgi w kształcie dziesięcioramiennej gwiazdy, a także podświetlane płyty antypoślizgowe.

Wewnątrz auta znajdziemy wykonaną na zamówienie, dwubarwną tapicerkę skórzaną, a także wykończenia z matowego drewna. Poziom eksluzywności kabiny podkreśla napis „Neiman Marcus 1 of 5” wykonany z kamienia szlachetnego Intaglio.Auto napędzane jest nowym, pięciolitrowym silnikiem V8 z turbodoładowaniem, którego moc wynosi 510 KM. XJL wyposażony jest w automatyczną, 6-stopniową skrzynię biegów sterowaną za pomocą łopatek umieszczonych za kierownicą.

Dopełnieniem luksusu wnętrza jest ośmiocalowy, dotykowy wyświetlacz oraz zestaw car audio składający się z 20 głośników firmy Bowers&Wilkins o łącznej mocy 1200 W.źródło: WorldCarFans

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Nowy Jaguar XJL Supercharged Neiman Marcus Edition - wersja specjalna