Portal V10  »  Aktualności  »  Nowe Audi A7 - przyszłość jest teraz
Audi A7 Sportback

Nowe Audi A7 - przyszłość jest teraz

2017-10-21 - F. Michalak     Tagi: Audi, Audi A7, Audi A7 Sportback, Coupe
Audi niedawno zaprezentowało swój flagowy model A8, który zmienił się pod każdym względem. Nie inaczej jest z nowym modelem A7, który właśnie zaprezentował niemiecki producent. Samochód pokazuje możliwości firmy oraz kierunek rozwoju na najbliższe lata. 

Nowe A7 ma niemal 5m długości oraz 3m rozstawu osi przy wysokości zaledwie 1,42m. Producent zadbał o świeży i futurystyczny wygląd 4-drzwiowego coupe. Mamy zatem grill singleframe, który tutaj siedzi nieco niżej niż w A8. O dobre oświetlenie zadbają światła laserowe HD Matrix. Z tyłu lampy zostały połączone LED-ową listwą, która komunikuje światła i jest zdolna do animacji np. podczas zapalania - wygląda to obłędnie. 
Audi A7 SportbackAudi A7 Sportback
We wnętrzu znajdziemy całą armię nowych systemów. Deska rozdzielcza została podzielona na dwa piętra z dwoma ekranami LCD. Jeden do obsługi multimediów, drugi do obsługi klimatyzacji i zarządzania użytecznymi funkcjami auta. 

Bazowo samochód będzie sprzedawany z silnikiem 55 TFSI, czyli V6-tką o mocy 340KM. Na resztę silników będziemy musieli jeszcze chwilę poczekać. Dołączą do oferty oczywiście oszczędniejsze jednostki 4-cylindrowe z turbodoładowaniem, o których z pewnością będziemy pisać. 
Audi A7 SportbackAudi A7 Sportback
Audi A7 SportbackAudi A7 SportbackDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Nowe Audi A7 - przyszłość jest teraz