Portal V10  »  Aktualności  »  Nissan Skyline, czyli Infiniti Q50 upodobniło się do sportowego GT-R
Nissan Skyline

Nissan Skyline, czyli Infiniti Q50 upodobniło się do sportowego GT-R

2019-07-19 - J. Kruczek     Tagi: Infiniti, Infiniti Q50, Nissan Skyline, Nissan
Nissan Skyline jest luksusowym sedanem dostępnym w Japonii, który właśnie przeszedł lifting. Dlaczego interesuje nas ten model? Powodem jest fakt, że Nissan Skyline jest sprzedawany w Europie i USA jako Infiniti Q50. Tak więc możemy się spodziewać, że niedługo auto zostanie zaprezentowane ze znaczkami luksusowej marki.
Nissan SkylineNissan Skyline
Wróćmy jednak do Nissana Skyline. Auto otrzymało dość spore zmiany wizualne. przednia atrapa chłodnicy oraz zderzaki zmodyfikowano w taki sposób, że przypominają one przód Nissana GT-R. W tyle za kloszami lamp znalazły się LEDowe pierścienie inspirowane tyłem sportowego modelu. Takie zabiegi nadały sedanowi bardziej dynamicznego charakteru.
Nissan SkylineNissan Skyline
Producent nie zmienił wnętrza, ale dodał najnowsze systemy z zakresu bezpieczeństwa i wspomagania kierowcy. Oczywiście jak przystało na lifting nie zabrakło nowych materiałów wykończenia. Producent chwali się zastosowaniem najnowszego systemu ProPilot 2.0. Ten zapewnia liczne systemy wspomagające kierowcę i umożliwia pół-autonomiczną jazdę.
Niestety europejscy klienci nie przekonają się, jak wypadnie odświeżone Infiniti Q50. Producent postanowił wycofać się ze Starego Kontynentu. Odświeżony sedan powędruje na pewno do USA, gdzie luksusowa marka cieszy się dużą popularnością.
Nissan SkylineNissan SkylineNissan SkylineNissan SkylineNissan SkylineNissan SkylineNissan SkylineNissan SkylineNissan SkylineNissan SkylineDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Nissan Skyline, czyli Infiniti Q50 upodobniło się do sportowego GT-R