Portal V10  »  Aktualności  »  Mercedes G Wolf - imponujący restmod od EMC
Mercedes G Wolf

Mercedes G Wolf - imponujący restmod od EMC

2019-12-04 - J. Kruczek     Tagi: Mercedes, Mercedes G, 4x4
Mercedes G Wolf jest najnowszym imponującym restmodem wykonanym przez firmę Expedition Motor Company. Specjaliści od odbudowy Mercedesów klasy G  pochodzących z demobilu pokazali swoje najnowsze dzieło. Terenówka nie tylko wygląda fantastycznie, ale też ma świetnie jeździć w terenie i w razie potrzeby można ją transportować helikopterem.
Mercedes G WolfMercedes G Wolf
Prezentowany Mercedes G Wolf powstał na bazie wojskowego egzemplarza z 1991 roku. Projekt zajął przeszło 1000 roboczogodzin. Starą terenówkę zamieniono w pięknie wyglądającego klasyka. Uwagę zwracają oryginalne haki do transportu pod helikopterem.

Nie zabrakło nowoczesnych dodatków, jak pełne oświetlenie w technologii LED, czy nowoczesne radio z USB i łącznością Bluetooth. EMC zastosowało wyczynowe zawieszenie z komponentami firm Eibach oraz Bilstein. To w połączeniu z oponami BF Goodrich zapewni świetne możliwości w terenie.
Mercedes G WolfMercedes G Wolf
Mercedes G Wolf wygląda bardzo elegancko i aż emanuje duchem lat 80-tych i 90-tych. Specjaliści z EMC przywrócili praktycznie każdy element do stanu fabrycznego. Tak odbudowany egzemplarz został wyceniony na 92 150 dolarów, co również robi wrażenie.
Mercedes G WolfMercedes G WolfMercedes G WolfMercedes G WolfMercedes G WolfMercedes G WolfMercedes G WolfMercedes G WolfMercedes G WolfDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Mercedes G Wolf - imponujący restmod od EMC