Portal V10  »  Aktualności  »  Lamborghini Huracan Sterrato ma szansę na produkcję?
Lamborghini Huracan Sterrato

Lamborghini Huracan Sterrato ma szansę na produkcję?

Lamborghini Huracan Sterrato zostało zaprezentowane w zeszłym tygodniu i spotkało się z bardzo ciepłym przyjęciem. Okazuje się, że sporo osób chciałoby poszaleć superautem po luźnej nawierzchni. Automobile Magazine rozpala wśród nich nadzieję.

Magazyn powołując się na swoje źródła u producenta twierdzi, że Lamborghini Huracan Sterrato może trafić do produkcji. Firma rozważa limitowaną serię, która miałaby zadebiutować w 2021 roku. Wstępne ustalenia mówią o serii w ilości między 500 a 1000 egzemplarzy. Ceny miałyby startować od pułapu 240 000 euro.
Lamborghini Huracan SterratoLamborghini Huracan Sterrato
Co ciekawe szef techniczny marki, Maurizio Reggiani nie zaprzeczył tym donosom. Stwierdził jedynie, że taki scenariusz byłby możliwy. Spora część nowych elementów na potrzeby Lamborghini Huracan Sterrato mogłaby powstać w druku 3D. To ograniczyłoby koszta rozwoju i produkcji. W efekcie auto miałoby szansę zmieścić się w ograniczonym budżecie Lamborghini.
Lamborghini Huracan SterratoLamborghini Huracan Sterrato
Czy Lamborghini Huracan Sterrato faktycznie trafi na rynek? Na razie doniesienia trzeba traktować z przymrużeniem oka. Jednak nie da się oprzeć wrażeniu, że terenowa wersja mogłaby podtrzymać świetną sprzedaż Huracana. Tym bardziej, że następca ma zostać zaprezentowany najwcześniej w 2024 roku.
Lamborghini Huracan SterratoLamborghini Huracan SterratoLamborghini Huracan SterratoDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Lamborghini Huracan Sterrato ma szansę na produkcję?