Portal V10  »  Aktualności  »  Karma GT - efektowne coupe przygotowane przez Pininfarinę
Karma GT

Karma GT - efektowne coupe przygotowane przez Pininfarinę

2019-06-01 - J. Kruczek     Tagi: Pininfarina, Karma Revero, Karma Automotive, Karma GT
Karma Automotive szykuje się do mocnego uderzenia w rynek, a przynajmniej tak od pewnego czasu zapowiada producent. W najbliższym czasie mamy zobaczyć nowe Revero GT oraz koncept SC1 Vision. Nim to nastąpi pokazano model Karma GT będący owocem współpracy ze studiem Pininfarina.

Karma GT jest dwudrzwiowym coupe bazującym na nowym Revero. Projektanci włoskiego studia wzięli na warsztat bazową limuzyną i przekuli ją w sportowe coupe. Całe nadwozie oraz wnętrze zostały przeprojektowane tak aby nadać autu jak najbardziej unikatowy charakter. Musimy przyznać, że efekt jest naprawdę dobry i Karma GT prezentuje się wyśmienicie.
Karma GTKarma GT
Niestety nie pokuszono się o ujawnienie szczegółów technicznych. To się może zmienić gdy Karma GT trafi do produkcji. Koncept jest bowiem gotowy do wyjazdu na drogi. Trzeba jednak zaznaczyć, że powstanie krótka seria tylko wtedy, gdy wystarczająca ilość osób wyrazi chęć zakupu. Jeżeli znajdą się zainteresowani klienci to limitowana seria zostanie zbudowana we włoskiej fabryce Pininfariny.
Karma GTKarma GT
Karma GTKarma GTKarma GTKarma GTKarma GTKarma GTKarma GTKarma GTKarma GTKarma GTDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Karma GT - efektowne coupe przygotowane przez Pininfarinę