Portal V10  »  Aktualności  »  Hyundai i10 - nowoczesny i stylowy maluch
Hyundai i10

Hyundai i10 - nowoczesny i stylowy maluch

2019-09-15 - J. Kruczek     Tagi: Hyundai, Hyundai i10
Większość producentów coraz mniej wagi przykłada do najmniejszych modeli. Inne podejście prezentuje Hyundai, który przy nowym i10 pokazał klasę. Auto dojrzało, prezentuje się świeżo i nowocześnie, a do tego będzie przyciągać uwagę bogatym wyposażeniem.

Nowy Hyundai i10 prezentuje się bardziej dynamicznie. Nadwozie jest o 20 mm szersze oraz niższe. W nadkolach znajdziemy 16-calowe felgi, co robi niezłe wrażenie. Stylistycznie mamy do czynienia z bardzo świeżym podejściem i kolejnym wyróżniającym się modelem marki. Uwagę przykuwają okrągłe światła do jazdy dziennej przeniesione w atrapę chłodnicy.
Hyundai i10Hyundai i10
Producent zapowiada bogatą ofertę personalizacji. Hyundai i10 ma się cechować paletą bardzo krzykliwych i wesołych barw. Wnętrze wydaje się dużo bardziej dojrzałe niż u poprzednika. Jest elegancko i nowocześnie, a na fotografiach materiały zdają się być wysokiej jakości. Producent będzie oferował warianty 4 i 5-osobowe.
Hyundai i10Hyundai i10
Hyundai i10 ma oferować szeroki wachlarz systemów bezpieczeństwa. Na pokładzie znajdziemy między innymi asystenta pasa ruchu, system zapobiegający najechaniu na tył poprzedzającego pojazdu, automatyczne światła czy system rozpoznawania znaków.

W ofercie pojawią się dwa silniki wolnossące. Motor 1,0 l oferuje moc 67 KM, zaś 1,2 l legitymuje się mocą 84 KM. Jednostki można sparować z pięciobiegową skrzynią manualną bądź automatyczną. Hyundai i10 ma zadebiutować na rynku jeszcze w tym roku, ale cena pozostaje nieznana.
Hyundai i10Hyundai i10Hyundai i10Hyundai i10Hyundai i10Hyundai i10Hyundai i10Hyundai i10Hyundai i10Hyundai i10Hyundai i10Hyundai i10Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Hyundai i10 - nowoczesny i stylowy maluch