Portal V10  »  Aktualności  »  Ford Focus nowej generacji testowany przez potencjalnych klientów
Nowy Ford Focus III - testy

Ford Focus nowej generacji testowany przez potencjalnych klientów

2010-10-27 - K. Spychalski     Tagi: Ford, Ford Focus, Kombi, Sedan, Hatchback
Konstruktorzy nowego Forda Focus bardzo szybko otrzymują cenne opinie od potencjalnych użytkowników i osób zainteresowanych zakupem tego samochodu, kierowcy mają szansę na własne oczy obejrzeć nowy model i zasiąść za kierownicą nowego kompaktowego Forda, zanim jeszcze trafi on do salonów sprzedaży, ich przyjaciele i znajomi mają możliwość wzięcia udziału w jazdach, które na długo pozostaną im w pamięci. Na tym wszystkim zaś znacząco skorzystają organizacje charytatywne. Globalny program jazd testowych nowym Fordem Focus zostanie zorganizowany na początku 2011 roku w jednym z krajów na południu Europy - informacja o miejscu tego wydarzenia zostanie podana w przyszłym miesiącu. Na tę okazję zostanie opracowany specjalny program ćwiczeń i jazd, które dadzą uczestnikom możliwość spojrzenia na nowego Forda Focus także „od kuchni”. Jazdy pozwolą przeżyć nagrodzonym osobom wyjątkową przygodę za kierownicą, łącznie z możliwością zakosztowania szybkiej jazdy. Uczestnicy będą mieli swobodę dokumentowania swoich doświadczeń i wrażeń. Właśnie ruszył proces rejestracji, za pośrednictwem specjalnej witryny Focus Facebook na tym popularnym portalu. Fani i sympatycy z całego świata mogą nadsyłać swoje zgłoszenia w formacie video, z uzasadnieniem dlaczego właśnie oni powinni wziąć udział w globalnym programie jazd testowych za kierownicą nowego Forda Focus.
  
Ford Focus III - testy
Proces rejestracji zgłoszeń daje przyszłym kierowcom testowym możliwość „wprawienia w ruch” czegoś więcej niż zwykłego samochodu. Osoby wytypowane do udziału w programie będą miały możliwość przeznaczenia równowartości 10 tys. USD w swojej lokalnej walucie na wybraną przez siebie inicjatywę dobroczynną. Nagradzane w ten sposób organizacje będzie można wybierać spośród następujących kategorii: „Walka z głodem”, „Edukacja” oraz „Ochrona środowiska”.Szczegóły nowego globalnego programu jazd testowych i formularz zgłoszeniowy można znaleźć w zakładce „Global Drive” na portalu http://facebook.com/fordfocus. W jazdach testowych weźmie udział ogółem 100 wybranych uczestników z całego świata. Zostaną one zaproszone do Europy, aby jako pierwsze nie związane z Fordem osoby, wystąpiły w charakterze kierowców testujących zupełnie nowego Forda Focus.Uczestnicy globalnego programu jazd testowych nowym Fordem Focus zostaną wybrani na podstawie szeregu kryteriów. Ocenie zostanie poddany twórczy charakter indywidualnych wypowiedzi, aktywność na portalu społecznościowym oraz liczba głosów otrzymanych od internautów.Przy kwocie do $500,000 przewidzianej do rozdysponowania wśród wybranych organizacji dobroczynnych, uczestnicy programu będą mieli możliwość wzięcia udziału w czymś daleko bardziej ekscytującym i wartościowym niż tylko sama jazda nowym samochodem.Ford ma możliwość zebrania cennych opinii i głosów na temat nowego modelu, którego powodzenie na globalnym rynku samochodowym ma dla Forda znaczenie kluczowe. Z kolei kierowcy i ich goście będą mogli wziąć udział w ciekawym programie jazd w międzynarodowym towarzystwie. Wymierne korzyści uzyskają także organizacje niosące pomoc potrzebującym.W globalnym programie jazd testowych pod hasłem „Focus” każdy jest zwycięzcą i każdy zyskuje coś dla siebie, podczas gdy Ford kontynuuje swoje zaangażowanie w program wprowadzania na rynek coraz nowocześniejszych i coraz lepszych produktów, budowania mocnej pozycji koncernu i dążenia do tego, by nasz świat stawał się coraz lepszy.

Zobacz także: Ford Focus III - galeria »
Nowy Ford Focus

Nowy Ford Focus jest owocem globalnego programu prac projektowych i rozwojowych, w ramach którego współpracowali najlepsi inżynierowie i konstruktorzy Forda z całego świata. Nowy Ford Focus będzie sprzedawany w niemal identycznej postaci na wszystkich 122 rynkach świata, na których ma być docelowo oferowany, przy czym zawartość identycznych i wzajemnie wymiennych części i podzespołów ma sięgać 80%.

Nowy Ford Focus będzie wytwarzany jednocześnie w kilku zakładach Forda w Azji, Europie i Ameryce Północnej, a jego produkcja ruszy na początku 2011 roku.źródło: Ford; video: MotoTUBE

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
1

Komentarze do:

Ford Focus nowej generacji testowany przez potencjalnych klientów

Ford Focus nowej generacji testowany przez potencjalnych klientów
Toolbox 2010-11-18 06:43
Każda forma promocji nowego modelu jest dobra, ale nie da się zauważyć że np. VW z modelem Golf VI wprowadzonym w 2008 roku nie musiał stosować żadnych zabiegów żeby auto zostało niekwestionowanym liderem sprzedaży i tak to trwa do dzisiaj