Portal V10  »  Aktualności  »  BMW X6 po face liftingu - duży SUV i małe zmiany
BMW X6 2012

BMW X6 po face liftingu - duży SUV i małe zmiany

2011-08-20 - A. Ruciński     Tagi: BMW, SUV, BMW X6, Face lifting, Facelift
Po blisko czterech latach obecności na rynku BMW zdecydowało się na wprowadzenie delikatnych zmian w swoim dość popularnym, sportowym SUV-ie X6. Face lifting ma na celu stylistyczne dostosowanie się do najnowszych aut będących w ofercie niemieckiej marki.

Niewtajemiczeni z pewnością nie odróżnią X6 2008 od X6 2012, bowiem zewnętrznie nie zmieniło się praktycznie nic poza lampami. Te, w nowym modelu wyposażone są w typowe dla BMW ringi oraz diodową technologię, dzięki czemu dość mocno rzucają się w oczy i przypominają nieco te zastosowane w serii 1. Szpiegom udało się sfotografować kilka egzemplarzy testowych na ulicach Monachium. Auta były praktycznie pozbawione kamuflażu za wyjątkiem lamp wykonanych w technologii LED.

Tylne światła także nieco zmieniły kształt. Na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie powiedzieć nic więcej o stylistycznych modyfikacjach w modelu 2012. Może do premiery, Bawarczycy zdecydują się zmienić coś jeszcze. Jeśli chodzi o techniczne nowości, to z pewnością należy do nich nowa, wysokoprężna jednostka 3.0 o mocy 395 KM, która powinna świetnie pasować do charakteru X6. Jesteśmy pewni, że ten model nadal utrzyma dobre wyniki sprzedaży, bez zbytniego podgrzewania atmosfery wokół niego.
 
Więcej o "nowym" X6 dowiemy się bliżej premiery, a ta nastąpi prawdopodobnie wiosną 2012.źródło: worldcarfans

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

BMW X6 po face liftingu - duży SUV i małe zmiany