Hotele  »  Hotele Lublin - Hotele w Lublinie  »  Hotel Vanilla
Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Hyundai iMax N Drift - rodzinny van do driftu

Hotel Vanilla - Hotel Lublin - Hotel w Lublinie

Hotel Vanilla
Opis hotelu
Ul. Krakowskie Przedmieście 12, 20-002 Lublin

Serdecznie witamy w nowo otwartym Vanilla Hotel, położonym w samym sercu miasta Lublin, w XVII wiecznej, zabytkowej kamienicy lubelski deptak.
Zapraszamy do skorzystania z 18 pokoi o bardzo różnych, niezwykle "klimatycznych" aranżacjach. Wszystkie pokoje wyposażone są w TV, telefon, klimatyzację, łazienkę.
Hotel Vanilla Hotel Vanilla Hotel Vanilla Hotel Vanilla Hotel Vanilla Hotel Vanilla Hotel Vanilla Hotel Vanilla Hotel Vanilla Hotel Vanilla

Ostatnio dodane hotele w Lublinie:
Hotel Hotels Lublin
Lublin, Ul. Podzamcze 7, 20-126 Lublin

Hotel Rezydencja Waksman
Lublin, Ul. Grodzka 19, 20-112 Lublin Przechadzając się po lubelskiej Starówce, wcześniej czy później trafisz na ul. Grodzką stanowiącą główny trakt historyczno-kulturowy łączący Bramę Krakowską z Bramą Grodzką. Zbliżając się do tej ostatniej, po prawej stronie zobaczysz Rezydencję Waksman i galerię autorską Michałowski. Historia tej kamienicy i losy jej byłych właścicieli mogłyby z pewnością posłużyć za niejeden scenariusz, a jest o czym prawić..., Bez względu na porę dnia cappuccino, espresso czy kawa po turecku pozwoli Ci nabrać nowej energii do życia. "Bo życie jest przecież po to, aby pożyć" a więc porzuć na chwilę swoje zmartwienia i troski... Carpe Diem, Szwedzki stół z wyborem wędlin, serów, pieczywa, musli oraz kilku potraw na ciepło, jak choćby omlet francuski, jajka po wiedeńsku, czy frankfurterki z musztardą Dijon, do tego filiżanka gęstej czekolady lub pachnącego Earl Grey'a. Nie u nas nie dostaniesz śniadania kontynentalnego, bo głodny człowiek, to zły człowiek, a my...

Hotel Victoria
Lublin, Ul. Narutowicza 58/60, 20-016 Lublin Hotel Victoria usytuowany jest w centrum Lublina. Blisko stąd do wszystkich najważniejszych instytucji miasta i województwa. W sąsziedztwie znajdą Państwo teatry, filharmonię, muzea., Dla zmotoryzowanych hotel posiada parking strzeżony., Elegancka i gustownie urządzona restauracja zaprasza na tradycyjne dania kuchni polskiej oraz na specjalne potrawy wegetariańskie. Drink Bar proponuje szeroki wybór drinków i koktajli., Hotel oferuje do Państwa dyspozycji 193 miejsca noclegowe w nowoczesnych i komfortowych pokojach 1 i 2 osobowych oraz w 9 apartamentach i 8 pokojach typu Lux. Każdy z pokoi wyposażony jest w łazienkę, telefon, radio, TV sat, biurko do pracy, room service. Część pokoi posiada stały dostęp do Internetu.