Hotele  »  Hotele Lublin - Hotele w Lublinie  »  Hotel Huzar
Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Hyundai iMax N Drift - rodzinny van do driftu

Hotel Huzar - Hotel Lublin - Hotel w Lublinie

Hotel Huzar
Opis hotelu
Ul. Spadochroniarzy 7, 20-043 Lublin

Hotel ,,Huzar" kategorii ***, położony w centralnej części Lublina, oferuje swoim gościom przestronne, ciche i wygodne pokoje, które poddane zostały gruntownej modernizacji. Hotel otoczony kasztanowcami stanowi enklawę ciszy i spokoju, a dogodne położenie sprawia, że z Hotelu jest wszędzie blisko!
Gościom zmotoryzowanym oferujemy zamykane i monitorowane zaplecze hotelu, parking strzeżony lub możliwość garażowania w 2 hotelowych garażach.
Każdy pokój wyposażony jest w pełny węzeł sanitarny, telewizor (TV TV SAT), telefon, zestaw do parzenia kawy/herbaty z czajnikiem elektrycznym, miejsce do wypoczynku i do pracy. W wybranych pokojach: lodówka, suszarka do włosów, dostęp do internetu. W chwili hotel dysponuje następującymi rodzajami pokoi: apartament duży 1,2 lub 3-osob; apartament mały 1 lub 2 osob, pokój dla niepełnosprawnych, pokój 1-osob, pokój 2-osob, pokój 3-osob. Łącznie w 100 pokojach możemy przyjąć 171 osób (z dostawkami 220 osób).
Różnorodność sal, pełne wyposażenie, w szczególności duża ilość sal konferencyjnych i zaplecze hotelu mogące przyjąć autokary (parkowanie bezpłatne) wszystko to pozwala sprawnie organizować konferencje, sympozja, narady, szkolenia, spotkania, prezentacje, itp. Hotel posiada następujące sale konferencyjne:
sala duża 70 do 120 miejsc siedzących, wyposażona w klimatyzację, instalację mikrofonową, audio-video, ekran zwijany elektrycznie, łącza internetowe,
sala średnia 40 do 60 miejsc siedzących, wyposażona w klimatyzację, audio-video, ekran zwijany, łącza internetowe,
sala mała do 25 miejsc siedzących, wyposażona w klimatyzację, łącza internetowe,
2 sale małe do 20 miejsc siedzących wyposażone w łącza internetowe,
gabinet do 15 miejsc siedzących, przeznaczony do komeralnych spotkań, małych narad i szkoleń, posiadający łącza internetowe.
Hotel Huzar Hotel Huzar Hotel Huzar Hotel Huzar Hotel Huzar

Ostatnio dodane hotele w Lublinie:
Hotel Hotels Lublin
Lublin, Ul. Podzamcze 7, 20-126 Lublin

Hotel Vanilla
Lublin, Ul. Krakowskie Przedmieście 12, 20-002 Lublin Serdecznie witamy w nowo otwartym Vanilla Hotel, położonym w samym sercu miasta Lublin, w XVII wiecznej, zabytkowej kamienicy lubelski deptak., Zapraszamy wszystkich Gości do restauracji na śniadanie oraz na kawę do istniejącej od lat "Vanilla Cafe"., Zapraszamy do skorzystania z 18 pokoi o bardzo różnych, niezwykle "klimatycznych" aranżacjach. Wszystkie pokoje wyposażone są w TV, telefon, klimatyzację, łazienkę.

Hotel Victoria
Lublin, Ul. Narutowicza 58/60, 20-016 Lublin Hotel Victoria usytuowany jest w centrum Lublina. Blisko stąd do wszystkich najważniejszych instytucji miasta i województwa. W sąsziedztwie znajdą Państwo teatry, filharmonię, muzea., Dla zmotoryzowanych hotel posiada parking strzeżony., Elegancka i gustownie urządzona restauracja zaprasza na tradycyjne dania kuchni polskiej oraz na specjalne potrawy wegetariańskie. Drink Bar proponuje szeroki wybór drinków i koktajli., Hotel oferuje do Państwa dyspozycji 193 miejsca noclegowe w nowoczesnych i komfortowych pokojach 1 i 2 osobowych oraz w 9 apartamentach i 8 pokojach typu Lux. Każdy z pokoi wyposażony jest w łazienkę, telefon, radio, TV sat, biurko do pracy, room service. Część pokoi posiada stały dostęp do Internetu.