Portal V10  »  Aktualności  »  mobile.eu - największy europejski serwis ogłoszeniowy partnerem V10.pl
mobile.eu

mobile.eu - największy europejski serwis ogłoszeniowy partnerem V10.pl

2009-06-14 - Informacja prasowa     Tagi: Dealerzy, Auta używane, Internet

Największy niemiecki serwis ogłoszeń motoryzacyjnych - mobile.de uruchomił Polską platformę ogłoszeniową pod adresem www.mobile.eu.

 

Serwis mobile.eu skierowany jest zarówno do dealerów, komisów samochodowych, jak i prywatnych ogłoszeniodawców, dzięki niemu polscy użytkownicy mogą przeglądać i dodawać ogłoszenia pojazdów w języku polskim. Dodatkowo ogłoszenia dodawane przez platformę mobile.eu będą również prezentowane w niemieckim (ogólnoeuropejskim) serwisie mobile.de.

 

Indywidualni użytkownicy nie ponoszą żadnych kosztów związanych z zamieszczeniem ogłoszeń w serwisie mobile.eu. Zespół mobile.eu skupił się na prostej i przyjaznej dla użytkowników obsłudze, dzięki temu dodawanie ogłoszeń nie sprawia żadnych problemów, dodatkowym atutem jest możliwość dodania aż piętnastu zdjęć oferowanego pojazdu.

 

Osoby szukające ofert mogą za pomocą kilku kliknięc ustalić konkretne kryteria wyszukiwania. W razie problemów użytkownicy mają dostęp do pomocy w języku polskim.

 

Dealerzy i komisy samochodowe otrzymują możliwość dwumiesięcznego, darmowego korzystania z serwisu mobile.eu. W ramach usług skierowanych do dealerów, mobile.eu oferuje własny adres domenie mobile.eu, wraz z pakietem usług dodatkowych, w ramach, których dealerzy, oprócz możliwości umieszczania ogłoszeń samochodów wraz z opisem (do 2000 znaków) i 15 zdjęciami, dostępne są również: możliwość promowania wybranych ogłoszeń na stronie głównej mobile.eu, a także monitorowanie sprzedaży.

 

Użytkownicy z Polski, dzięki dedykowanemu dla nich serwisowi mobile.eu mają możliwość wygodniejszego przeglądania i dodawania ofert do liczącej ponad 1,4 miliona ogłoszeń bazy ogłoszeń z całej Europy, zawierającej nowe i używane samochody osobowe, motocykle, samochody dostawcze i ciężarowe.

 

Chcąc ułatwić polskim użytkownikom zapoznanie się z nowymi funkcjami serwisu mobile.eu, podjęta została bliska współpraca z Polskimi serwisami m.in. z V10.pl.

 

Wielu polskich dealerów i komisów zdążyło zarejestrować się w serwisie mobile.de. Teraz, dzięki mobile.eu, otrzymują narzędzie w języku polskim, posiadające za razem pełną funkcjonalność niemieckiej platformy. Warto wspomnieć, iż dzięki niemieckim przepisom związanym ze złomowaniem starych aut, jak również mocnemu kursowi Euro, polski rynek samochodów cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem niemieckich klientów.

 

Mobile.de przez wiele lat ugruntował pozycję lidera wsród europejskich serwisów ogłoszeń pojazdów używanych. Dla niemieckich sprzedawców Polska stanowi największy rynek zbytu - aż 31% samochodów sprzedawanych przez mobile.de trafia do Polski (wg danych GfK  Nuremberg z maja 2008 r.). Z platformy mobile.de można również korzystać, posługując się następującymi językami: angielskim, francuskim, hiszpańskim, włoskim, rosyjskim, polskim i czeskim.


Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
F1 2018 - gameplay z Monako


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
1

Komentarze do:

mobile.eu - największy europejski serwis ogłoszeniowy partnerem V10.pl

mobile.eu - największy europejski serwis ogłoszeniowy partnerem V10.pl
a.podbielski@wp.pl 2018-03-04 14:18
Poszukuję ciągnika transportowego typu Fend xylon, JCB marka dowolna do pracy w lesie i do transportu