Portal V10  »  Aktualności  »  Volkswagen Beetle zniknie po 2019 roku? Producent szykuje wersję Final Edition
Volkswagen Beetle

Volkswagen Beetle zniknie po 2019 roku? Producent szykuje wersję Final Edition

2018-09-13 - J. Kruczek     Tagi: Volkswagen, Volkswagen Beetle
Volkswagen Beetle jest jednym z najważniejszych aut w historii motoryzacji. Jednak nie można tego powiedzieć o jego współczesnej interpretacji, która od samego początku zmagała się ze słabą sprzedażą. Liftingi, a nawet kolejna generacja nie zmieniły tego stanu rzeczy.

W efekcie od dłuższego czasu pojawia się pytania kiedy Volkswagen Beetle zniknie z rynku. Wygląda na to, że nastąpi to w przyszłym roku. Magazyn Autoguide dotarł do dokumentacji numerów VIN na przyszły rok. A papierach odnaleziono informacje o tym, że w 2019 roku Volkswagen Beetle trafi na rynek w czterech wersjach wyposażenia. To nic ciekawego, chyba że popatrzymy na ich nazwy.
Volkswagen BeetleVolkswagen Beetle
A tu się okazuje, że w salonach znajdą się wersje S, SE, Final Edition SE oraz Final Edition SEL. Te nazwy jednoznacznie świadczą o zakończeniu obecnej generacji Garbusa. Tak więc zakończy się pewien rozdział w historii modelu, ale nie wiemy czy cała historia.

Jeszcze niedawno przedstawiciele niemieckiego koncernu informowali, że przyszłość Beetle'a nie jest przesądzona. Ciągle trwają rozważania czy zakopać ten model czy dać mu szansę pod inną postacią. Wiele się mówiło o elektrycznym wcieleniu, które mogłoby być stylowym autem dla młodych. Plotki mówiły o silniku elektrycznym oraz napędzie na tył. Jeżeli Volkswagen Beetle ma się doczekać finałowej edycji to zapewne przy okazji jej premiery dowiemy się co dalej z tą legendą.
Volkswagen BeetleVolkswagen Beetle
Volkswagen BeetleVolkswagen Beetle

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Cupra zapowiada nowy koncept


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Volkswagen Beetle zniknie po 2019 roku? Producent szykuje wersję Final Edition