Portal V10  »  Aktualności  »  Toyota odwołała premierę Yarisa GR-4 z powodu pożarów w Australii
Toyota Yaris GR-4

Toyota odwołała premierę Yarisa GR-4 z powodu pożarów w Australii

2019-11-16 - J. Kruczek     Tagi: Toyota Yaris GR-4, Toyota Yaris, Toyota
Toyota miała zaprezentować model Yaris GR-4 podczas Rajdu Australii kończącego tegoroczny sezon WRC. Niestety ze względu na szalejące pożary impreza się nie odbyła, a tym samym mały hot-hatch marki nie został zaprezentowany.

Producent poinformował, że przełożył premierę hot-hatcha na inny bliżej nieokreślony termin. Samochód miał zostać pokazany przy okazji rundy WRC, ponieważ producent chciał podkreślić powiązania sportowej zabawki z rajdowymi maszynami marki. Niestety to się nie udało i nadal nie wiemy co zaoferuje Toyota Yaris GR-4.
Toyota Yaris GR-4Toyota Yaris GR-4
Wygląda na to, że Toyota Yaris GR-4 ma być bardo ekstremalnym pojazdem. Między innymi mały hot-hatch może posiadać napęd na wszystkie koła. Sportowe cacko ma oferować wrażenia podobne do jazdy rajdówką. Ciężko powiedzieć jaki motor będzie napędzał sportowego Yarisa. Poprzednia generacja w wersji GRMN posiadała pod maską 1,8-litrowy silnik o mocy 209 KM. W tym wypadku powinno być mocniej. Niedługo producent powinien zapowiedzieć nową datę premiery.
Toyota Yaris GR-4Toyota Yaris GR-4
Przy okazji Toyota poinformowała o przekazaniu wsparcia finansowego w wysokości 250 000 dolarów dla Australijskiej Armii Zbawienia pomagającej w walce ze skutkami tragicznych pożarów szalejących w Australii.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
GTA Online - aktualizacja Open Wheel Racing


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Toyota odwołała premierę Yarisa GR-4 z powodu pożarów w Australii