Portal V10  »  Aktualności  »  Toyota Supra - produkcyjna wersja zadebiutuje na Detroit Auto Show
Toyota Supra

Toyota Supra - produkcyjna wersja zadebiutuje na Detroit Auto Show

2018-10-31 - J. Kruczek     Tagi: Toyota, Toyota Supra
Nowa Toyota Supra zyskała już status najgorzej ukrytej tajemnicy rynku motoryzacyjnego oraz prawdziwego moto serialu. O japońskim modelu mówi się dużo i często, a zdecydowanie za rzadko z konkretami. Wygląda na to, że w końcu możemy się nastawić na oficjalną premierę sportowego coupe.
Toyota SupraToyota Supra
Japoński oddział marki zapowiedział, że debiut produkcyjnej wersji Supry nastąpi podczas przyszłorocznego salonu samochodowego Detroit Auto Show. To oznacza, że długo oczekiwaną maszynę zobaczymy w pełnym blaski już 14 stycznia. Na ten moment czekało wielu fanów motoryzacji.

Toyota Supra była już prezentowana w formie konceptu, konceptu wyścigowego, pokazała się w wersji GT4 przy okazji wyścigu VLN na Nurburgringu, a nawet jeździła w formie produkcyjnego prototypu w Goodwood. Za każdym razem jednak oglądaliśmy zamaskowane auto. W styczniu, w końcu zobaczymy maszynę w pełnej okazałości.
Toyota SupraToyota Supra
Do tej pory dowiedzieliśmy się, że Toyota Supra będzie napędzana przez 3-litrowy silnik o mocy około 340 KM. Pierwszą setkę ma osiągać w czasie poniżej 5 s. Producent zapowiada rozkład masy na poziomie 50:50. Czekamy z niecierpliwością na premierę sportowego coupe.
Toyota SupraToyota Supra

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Cupra zapowiada nowy koncept


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Toyota Supra - produkcyjna wersja zadebiutuje na Detroit Auto Show