Portal V10  »  Aktualności  »  Tesla Model S przejdzie spory lifting jesienią?
Tesla Model S

Tesla Model S przejdzie spory lifting jesienią?

2019-05-30 - J. Kruczek     Tagi: Tesla Model S, Tesla
Tesla Model S jest najstarszym modelem w ofercie amerykańskiej marki. Od czasów jej premiery w modelu niewiele zmieniono, ale to się ma zmienić już jesienią. Zachodnie media donoszą, że flagowa limuzyna producenta przejdzie gruntowny lifting.

Jak donosi CNBC w fabryce Tesli we Fremont ruszyły prace nad modyfikacjami linii produkcyjnej. Zakłady mają produkować nowy Model Y oraz odświeżony Model S. Według przecieków informacji auto otrzyma przede wszystkim poważne zmiany we wnętrzu. Kokpit ma zostać dopasowany do obecnej minimalistycznej linii stylistycznej.
Tesla Model STesla Model S
Produkcja odświeżonego Modelu S ma ruszyć we wrześniu. Wnętrze ma się zmienić na wzór tego z Modelu 3. Możemy się więc spodziewać między innymi innego ułożenia ekranu systemu teleinformacyjnego. Nowa deska rozdzielcza zostanie pozbawiona zbędnych elementów. Nieoficjalnie mówi się o wykorzystaniu napędu topowej wersji Modelu 3. Ten zestrojony pod limuzynę miałby zaoferować zasięg 644 km.
Tesla Model STesla Model S
Nie wiadomo czy producent zdecyduje się na modyfikacje nadwozia. Wydaje nam się jednak, że nawet jeżeli projektanci wezmą się za karoserię to zmiany będą bardzo skromne.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
NFS: Heat - pierwszy zwiastun


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Tesla Model S przejdzie spory lifting jesienią?