Portal V10  »  Aktualności  »  Subaru Legacy Sedan oraz Outback w odświeżonych wersjach zadebiutują na New York Auto Show 2012
Subaru Legacy 2012

Subaru Legacy Sedan oraz Outback w odświeżonych wersjach zadebiutują na New York Auto Show 2012

2012-03-29 - A. Ruciński     Tagi: Face lifting, Facelift, new york auto show
Subaru Legacy Sedan oraz Outback zyskały nieco odświeżoną twarz. "Nowe" modele zostaną oficjalnie odsłonięte już z kilka dni na New York Auto Show 2012.

Oprócz delikatnych i mało znaczących zmian stylistycznych obejmujących przemodelowane reflektory czy wloty powietrza, Subaru zdecydowało się na kilka ulepszeń mechanicznych i zastosowanie nowego, 2,5-litrowego silnika typu boxer. Nowa jednostka DOHC generuje 174 KM mocy w stosunku do 170 KM poprzednika SOHC. Silnik może współpracować z sześciobiegową przekładnią manualną lub bezstopniowym automatem.

Poza 2,5-litrowym silnikiem w ofercie znajdzie się również 3,6-litrowa, 256-konna sześciocylindrówka. Niestety dostępna wyłącznie z pięciobiegowym automatem. Niezależnie od jednostki na jaką się zdecydujemy, otrzymamy napęd na 4 koła w standardzie. Ponadto w obu modelach zmodernizowano zawieszenie, które powinno teraz zapewniać większy komfort i cichszą pracę. We wnętrzu znajdziemy nowe tkaniny i kolorystykę oraz lepsze materiały wykończeniowe.

Co więcej, w wyposażeniu możemy liczyć na takie udogodnienia jak aktywny tempomat, system zapobiegający kolizji przy niskich prędkościach, czy asystent pasa ruchu.
Legacy i Outback po liftingu zadebiutują na tegorocznych, kwietniowych targach motoryzacyjnych w Nowym Jorku. Wówczas powinniśmy poznać ceny i szczegóły dotyczące specyfikacji dla poszczególnych regionów świata.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
MXGP 2019 w pierwszym zwiastunie


źródło: carscoop

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
1

Komentarze do:

Subaru Legacy Sedan oraz Outback w odświeżonych wersjach zadebiutują na New York Auto Show 2012

Subaru Legacy Sedan oraz Outback w odświeżonych wersjach zadebiutują na New York Auto Show 2012
tp 2012-03-30 12:59
Nawet brzydszy od poprzedniego modelu