Portal V10  »  Aktualności  »  Subaru Impreza - odświeżona wersja pokazana w Japonii
Subaru Impreza

Subaru Impreza - odświeżona wersja pokazana w Japonii

2019-08-29 - J. Kruczek     Tagi: Subaru, Subaru Impreza
Subaru Impreza w obecnej odsłonie jest jeszcze dość świeżym samochodem, ale producent postanowił przeprowadzić lifting. Na razie auto przedstawiono na rynku japońskim i nie wiadomo kiedy odświeżona Impreza trafi w pozostałe zakątki świata.

Projektanci zmienili przód samochodu serwując nam między innymi węższy grill czy zderzak z wlotem powietrza ciągnącym się przez całą szerokość. Trzeba przyznać, że z przodu Impreza prezentuje się faktycznie dynamiczniej, choć cała sylwetka zarówno w sedanie, jak i hatchbacku pozostawia już nieco do życzenia.
Subaru ImprezaSubaru Impreza
We wnętrzu znajdziemy nowy system teleinformacyjny oraz przeprojektowane przełączniki zestawu audio. Pojawiły się także nowe elementy wykończenia kabiny, jak choćby dodatki w błyszczącej czerni. W ofercie ma się pojawić fotel kierowcy z elektryczną regulacją i funkcją zapamiętywania pozycji. Wszystkie Imprezy w Japonii mają być dostępne z pakietem Eyesight Touring Assist. Systemy elektroniczne mają wspomagać kierowcę w wielu aspektach.
Subaru ImprezaSubaru Impreza
Subaru Impreza na rynku japońskim będzie dostępna z dwoma silnikami. Podstawowy model skorzysta z 1,6-litrowego silnika o mocy 115 KM. Osoby szukające większych wrażeń mogą liczyć na dwulitrową jednostkę o mocy 155 KM. Na razie nie zdradzono większej ilości szczegółów.
Subaru ImprezaSubaru ImprezaSubaru ImprezaSubaru ImprezaSubaru ImprezaSubaru ImprezaSubaru ImprezaSubaru ImprezaSubaru ImprezaSubaru ImprezaSubaru ImprezaSubaru ImprezaSubaru ImprezaSubaru ImprezaSubaru Impreza

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Land Rover Defender na planie filmu o Jamesie Bondzie


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
1

Komentarze do:

Subaru Impreza - odświeżona wersja pokazana w Japonii

Subaru Impreza - odświeżona wersja pokazana w Japonii
emilioestewez 2019-09-11 17:46
Nio niezła kupa... Ehhh