Portal V10  »  Aktualności  »  Stig zwolniony z Top Gear! Wiemy już, kto krył się pod białym kombinezonem!
Ben Collins

Stig zwolniony z Top Gear! Wiemy już, kto krył się pod białym kombinezonem!

2010-08-31 - K. Spychalski     Tagi: Odjechane, Top Gear, Stig
Nawet najlepiej strzeżone tajemnice mogą w końcu ujrzeć światło dzienne. Przykład? Po wielu spekulacjach i pogłoskach, znamy wreszcie prawdziwą twarz Stiga - małomównego, ale bardzo szybkiego kierowcę Top Gear. Dodajmy, byłego kierowcę… Dlaczego byłego? Jak się okazuje, ujawnienie tajemnicy dotyczącej tożsamości Stiga poszło w parze ze zwolnieniem go z BBC. Spytacie, kim więc był dotychczasowy kierowca Top Gear? Zgodnie z zeszłotygodniowymi pogłoskami, biały kombinezon Stiga krył postać Bena Collinsa. Co ważne, na zwolnienie z BBC, Collins zapracował sobie niejako sam. Brytyjski kierowca wyścigowy postanowił napisać autobiografię, którą zamierzał pokazać światu za pośrednictwem wydawnictwa HarperCollins. Niestety, w autobiografii pojawiły się informacje dotyczące kariery w Top Gear…
Stig załatwiony
Oprócz zwolnienia Collinsa, BBC zdecydowało się także pozwać wydawnictwo HarperCollins - wszystko po to, aby zapobiec publikacji autobiografii. Póki co nie wiemy więc, czy przyjdzie nam poznać pracę Stiga „od kuchni”.Wszelkich informacji dowiemy się listopadzie, kiedy to światło dzienne ujrzy 16. sezon Top Gear.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
WTCR 2018 - skrót rundy na Zandvoort


źródło: WorldCarFans; video: MotoTUBE

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
1

Komentarze do:

Stig zwolniony z Top Gear! Wiemy już, kto krył się pod białym kombinezonem!

Stig zwolniony z Top Gear! Wiemy już, kto krył się pod białym kombinezonem!
GRK 2011-10-28 22:45
Czytałem, czytałem. Książka świetna. Dla wielbicieli Top Gear pozycja obowiązkowa. Mnóstwo informacji o programie, gościach i prowadzących. Polecam.