Portal V10  »  Aktualności  »  Skoda pokazała teaser następcy modelu Rapid
Skoda

Skoda pokazała teaser następcy modelu Rapid

2018-10-09 - J. Kruczek     Tagi: Skoda, Skoda Rapid, Skoda Rapid Spaceback
Skoda szykuje już następcę dla modelu Rapid i Rapid Spaceback. Pewnym zwiastunem kierunku jaki obejmą projektanci była prezentacja konceptu Vision RS.

Dziś opublikowano pierwszy oficjalny teaser nowego kompaktowego modelu. Na razie nie wiemy jaką ostatecznie nazwę przyjmie, ale zastąpi w ofercie obie wersje modelu Rapid. I jak widać po fotografii Czesi postawią na znacznie ciekawszy design. Oczywiście obrazek nie zdradza wiele i efekt końcowy może nie być imponujący, ale jeżeli weźmiemy pod uwagę koncept Vision RS i tę grafiką to kierunek stylistyczny zdaje się być dobry.
SkodaSkoda
Nowy model będzie pierwszym autem marki na bazie platformy MQB A0. Póki co nie ma żadnych szczegółów odnośnie konstrukcji. Jednak wcześniej zapowiedziano, że nowy model ma walczyć z topowymi przedstawicielami rynku kompaktów. Dotychczasowy Rapid miał pewne problemy z tożsamością.
SkodaSkoda
Istnieje też szansa, że na bazie nowego kompaktu powstanie kolejny model RS. Z pewnością taka maszyna znajdzie wielu zwolenników. Czekamy z niecierpliwością na oficjalny debiut.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
GRID - pokaz rozgrywki


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
1

Komentarze do:

Skoda pokazała teaser następcy modelu Rapid

Skoda pokazała teaser następcy modelu Rapid
emiami 2018-10-09 20:00
Z okazji jakże ważnego święta, chcielibyśmy złożyć najserdeczniejsze życzenia... By czasu starczyło na wszystko, aby w sukcesy obrodziło, a to co dobre na lepsze się zmieniło... Czytaj więcej na: https://zyczenianaurodziny.com.pl/zyczenia/zyczeniana-dzien-nauczyciela