Portal V10  »  Aktualności  »  Skoda Scala Cross bądź Scout - tak może wyglądać, jeżeli powstanie
Skoda Scala

Skoda Scala Cross bądź Scout - tak może wyglądać, jeżeli powstanie

2018-12-30 - J. Kruczek     Tagi: Skoda Scala, Skoda
Skoda Scala została zaprezentowana niedawno i wkrótce ma wkroczyć do walki z kompaktowymi hatchbackami. Auto zastępujące model Rapid celuje wyżej niż poprzednik, a to oznacza, że Czesi muszą przygotować atrakcyjną ofertę.

Niemal natychmiast po premierze Scali ruszyły domysły o kolejnych wersjach modelu. Patrząc na ofertę marki z poprzednich lat możemy założyć, że niemal pewnymi wersjami są RS oraz Scout. Póki co jednak producent nie złożył żadnych oficjalnych deklaracji.
Skoda ScalaSkoda Scala
Ciężko sobie wyobrazić, aby Czesi zrezygnowali z modelu Scala RS. Patrząc na rajdowe dokonania marki oraz konkurentów z jakimi chcą walczyć na rynku sportowy hatchback po prostu musi powstać. Nieco inaczej wygląda sprawa wersji Scout. W dobie popularności crossoverów taki model jak najbardziej powinien trafić do sprzedaży. Jednak producent może się zdecydować na nie wystawianie sobie konkurencji dla własnych crossoverów.
Skoda ScalaSkoda Scala
Tak czy inaczej projektant Aksyonov Nikita postanowił pokazać światu, jak mogłaby wyglądać Skoda Scala Scout. Choć swój projekt ochrzcił mianem Scout Cross. Bez względu na nazwę dostajemy kompaktowego crossovera z dobrze komponującymi się listwami ochronnymi oraz osłonami podwozia. Srebrne listwy, relingi dachowe i osłony lusterek dodają charakteru. Niewykluczone, że tak będzie wyglądać Skoda Scala w wersji Scout bądź z pakietem ScoutLine. O ile takowa powstanie.
Skoda ScalaSkoda Scala

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Porsche Cayenne Turbo S E-Hybrid na torze Gotland Ring


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Skoda Scala Cross bądź Scout - tak może wyglądać, jeżeli powstanie