Portal V10  »  Aktualności  »  Skoda Karoq Velo - spełnienie marzeń rowerzystów
Skoda Karoq Velo

Skoda Karoq Velo - spełnienie marzeń rowerzystów

2019-06-11 - J. Kruczek     Tagi: Skoda Karoq Velo, Skoda, Skoda Karoq, SUV
Skoda słynie nie tylko z przystępnych cenowo aut, ale także z bardzo praktycznych rozwiązań. Czeski producent wyposaża swoje samochody w liczne akcesoria ułatwiające codzienne użytkowanie. Pokazowy model Karoq Velo jest idealnym przedstawicielem filozofii marki.

SUV powstał w brytyjskim oddziale marki i ma być odzwierciedleniem pojazdu idealnego dla rowerzystów. Skoda Karoq Velo posiada gadżety, o których może marzyć każdy fan dwóch kółek. Przede wszystkim projektanci zaczęli od przepytania 1500 rowerzystów o to co chcieliby znaleźć w idealnym samochodzie. Następnie życzenia przekuto w prawdziwe auto.
Skoda Karoq VeloSkoda Karoq Velo
Skoda Karoq Velo posiada bagażnik rowerowy, ale to chyba dla każdego było oczywiste. Prawdziwe fajerwerki kryją się w kabinie. A tam znajdziemy niewielką pralkę dla przepoconych strojów oraz myjkę ciśnieniową korzystającą ze wspólnego zbiornika z wodą. W bagażniku znajdziemy kompletne zestawy naprawcze do rowerów oraz przedziurawionych kół. Nie zabrakło licznych schowków na dodatkowe akcesoria.
Skoda Karoq VeloSkoda Karoq Velo
Wspomniany bagażnik rowerowy pomieści dwa jednoślady na dachu. Trzeci rower można umieścić na specjalnym stojaku w bagażniku. Listwy LEDowe zapewnią światło podczas nocnych napraw, zaś hotspot WiFi zapewni łączność ze światem. Rowerowe wypady pomoże uwiecznić dedykowany dron z lądowiskiem magnetycznym na masce.
Skoda Karoq Velo nie jest dostępna w sprzedaży, ale rowerzyści nie zostaną pozostawieni z marzeniami. Brytyjski oddział marki wprowadza do oferty akcesoria zaprezentowane w prototypie.
Skoda Karoq VeloSkoda Karoq VeloSkoda Karoq VeloSkoda Karoq VeloSkoda Karoq VeloSkoda Karoq VeloSkoda Karoq VeloSkoda Karoq VeloSkoda Karoq VeloSkoda Karoq Velo

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
GRID w efektownym zwiastunie


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Skoda Karoq Velo - spełnienie marzeń rowerzystów