Portal V10  »  Aktualności  »  Skoda Fabia Kombi Scoutline na oficjalnych fotografiach
Skoda Fabia Kombi Scoutline

Skoda Fabia Kombi Scoutline na oficjalnych fotografiach

2018-10-22 - J. Kruczek     Tagi: Skoda, Skoda Fabia, Skoda Fabia Combi, Skoda Fabia Kombi Scoutline
Skoda Fabia przeszła niedawno lifting, a to oznacza, że odświeżono też jej poszczególne wersje. Dziś producent pokazał fotografie i zdradził szczegóły wersji Kombi Scoutline.

Skoda Fabia Kombi Scoutline w najnowszym wydaniu nie zaskakuje niczym specjalnym. Auto podobnie, jak inne modele w tym wydaniu oferuje przede wszystkim wizualne modyfikacje. Nadwozie otrzymało dodatkowe osłony chroniące nadkola i zderzaki. Nie zabrakło też metalowych osłon na zderzakach.
Skoda Fabia Kombi ScoutlineSkoda Fabia Kombi Scoutline
Oprócz osłon w zderzakach kolor srebrny przybrały także osłony lusterek i relingi dachowe. W nadkolach znajdziemy 16-calowe felgi, bądź opcjonalnie 17-calowe. Skoda Fabia Kombi Scoutline w kwestii silników skorzysta z jednostek podstawowej wersji. Oznacza to między innymi litrowe silniki trzycylindrowe oraz pozostałe motory benzynowe i diesle.
Skoda Fabia Kombi ScoutlineSkoda Fabia Kombi Scoutline
Skoda Fabia Kombi Scoutline dzięki osłonom lepiej nadaje się do zjazdu z utwardzonej drogi. Szkoda, że auto nie oferuje napędu na wszystkie koła. Mimo to nie powinno zabraknąć na niego chętnych.
Skoda Fabia Kombi ScoutlineSkoda Fabia Kombi ScoutlineSkoda Fabia Kombi ScoutlineSkoda Fabia Kombi ScoutlineSkoda Fabia Kombi ScoutlineSkoda Fabia Kombi ScoutlineSkoda Fabia Kombi ScoutlineSkoda Fabia Kombi ScoutlineSkoda Fabia Kombi ScoutlineSkoda Fabia Kombi ScoutlineSkoda Fabia Kombi ScoutlineSkoda Fabia Kombi Scoutline

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Gran Turismo Sport - zwiastun aktualizacji 1.38


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Skoda Fabia Kombi Scoutline na oficjalnych fotografiach