Portal V10  »  Aktualności  »  Seat Tarraco - polskie ceny największego SUVa marki
Seat Tarraco

Seat Tarraco - polskie ceny największego SUVa marki

2018-12-05 - J. Kruczek     Tagi: Seat Tarraco, Seat, SUV
Seat Tarraco wjechał do polskich salonów. Największego SUVa hiszpańskiej marki można już zamawiać, a to oznacza, że poznaliśmy ceny tego modelu. Na starcie Seat Tarraco jest dostępny z dwoma silnikami oraz z opcjonalnym napędem na wszystkie koła.

SUV w najtańszej odsłonie kosztuje 121 800 złotych. Tu warto podkreślić, że rolę bazowej wersji pełni opcja wyposażenia Style. Podstawowym motorem w ofercie jest silnik benzynowy 1,5 EcoTSI EVO oferujący moc 150 KM. Tylko ta jednostka jest dostępna wyłącznie z przednim napędem i przekładnią manualną.
Seat TarracoSeat Tarraco
Jeżeli nie jesteście zainteresowani silnikiem benzynowym to możecie sięgnąć po jednostki diesla. Silnik 2,0 TDI jest dostępny w wersjach o mocy 150 KM i 190 KM. Słabszy z wariantów z manualną przekładnią i napędem na przód kosztuje 131 300 zł. W przypadku napędu 4Drive i skrzyni DSG cena wzrośnie do 148 900 zł. Najmocniejszy wariant jest dostępny tylko z automatem i napędem na wszystkie koła, a do tego jedynie w wersji wyposażenia Xcellence. Cena startuje od poziomu 174 200 zł.
Seat TarracoSeat Tarraco
Seat Tarraco może zostać wyposażony w różne dodatki, jak choćby trzeci rząd siedzeń wyceniony na 3417 zł. Pełny pakiet asystentów jazdy to koszt 2905 zł, a nawigacja to kolejne 1706 zł. Pełną ofertę znajdziecie w salonach hiszpańskiej marki.
Seat TarracoSeat TarracoSeat TarracoSeat Tarraco

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
GRID - pokaz rozgrywki


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
1

Komentarze do:

Seat Tarraco - polskie ceny największego SUVa marki

Seat Tarraco - polskie ceny największego SUVa marki
VagFann 2018-12-07 22:33
Ni to Hyundai ni wydra...