Portal V10  »  Aktualności  »  Seat Ateca jest dopiero początkiem

Seat Ateca jest dopiero początkiem

2016-02-11 - A. Ruciński     Tagi: Seat, Seat Ateca
Ateca to pierwszy, lecz nie ostatni SUV Seata. Taką zapowiedź usłyszeliśmy wczoraj z ust przedstawicieli hiszpańskiej marki podczas oficjalnej prezentacji modelu.

Ateca jest dopiero początkiem. Seat, który dzięki Leonowi odzyskał oddech, zainwestował pieniądze w rozwój Ateci. Jeśli ta okaże się równie popularna co Leon, możemy być pewni, że na rynek trafią kolejne SUV-y z Hiszpanii.
Seat nie ukrywa, że ma w planach jeszcze dwie konstrukcje. Jedna będzie większa niż Ateca, druga nieco mniejsza. Oznacza to, że Seat zamierza zagościć w trzech najpopularniejszych segmentach crossoverów. Począwszy od miejskich, poprzez kompaktowe, a skończywszy na większych SUV-ach klasy średniej.
Na debiut kolejnych modeli musimy jednak jeszcze trochę poczekać. Na razie klienci chętni do zakupu nowych Seatów muszą zadowolić się Leonem i Atecą. Niebawem na rynek trafi także kolejna generacja Ibizy.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
WTCR 2018 - skrót rundy na Zandvoort


źródło: autocar

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
1

Komentarze do:

Seat Ateca jest dopiero początkiem

Seat Ateca jest dopiero początkiem
tm 2016-02-11 19:02
Tradycyjnie dla marki SEAT - model przedpremierowy V2020 świetny emanujący nowoczesnością, aż chce się poczekać na taką premierę ..... i jak zwykle model produkcyjny wygładzona nijaka paka z zewnątrz a w środku przeniesiona tragedia kreślarska jaką jest Seat Leon 3. Widać minęły czasy V.da Silvy i trzeba odejść do MAZDY, której projekty stylistyczne zdecydowanie górują!