Portal V10  »  Aktualności  »  Samochody dla niepełnosprawnych - dofinansowanie
Samochody dla niepełnosprawnych

Samochody dla niepełnosprawnych - dofinansowanie

2007-08-28 - K. Lewandowski     Tagi:
Ruszył program Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON) dla osób niepełnosprawnych pragnących rozwijać swoją przydatność zawodową i aktywność osobistą.

W ramach tego funduszu ludzie z dysfunkcją kończyn lub ich opiekunowie, mogą zwracać się o znaczne dofinansowanie przy nabyciu samochodu. Wprawdzie informacja na temat przydziału środków nie jest znana powszechnie, ale do dilerów Toyoty Motor Poland zgłasza się coraz więcej osób z chęcią nabycia samochodu przystosowanego dla inwalidów z automatyczną skrzynią biegów i instalacją umożliwiającą prowadzenie samochodu.

Największym powodzeniem cieszą się małe Aygo i nieco większe Yarisy. Niepełnosprawni klienci Toyoty najbardziej cenią sobie fakt, że przystosowanie auta mieści się w cenie samochodu oraz, że Toyota jest gwarancją ich spokoju za kierownicą i bezpieczeństwa na drodze.

W programie Mobility, który Toyota prowadzi od 3 lat przewidziane jest specjalne traktowanie inwalidów, nauka jazdy samochodem, pomoc w wyborze optymalnego rozwiązania homologowanej instalacji.

Składanie wniosków do PFRON-u trwa do 10.09.2007.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
F1 2018 - gameplay z Monako


źródło: Toyota Motor Poland

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Samochody dla niepełnosprawnych - dofinansowanie