Portal V10  »  Aktualności  »  Renault zapowiedziało pakiety modyfikacji RS Performance
RS Performance

Renault zapowiedziało pakiety modyfikacji RS Performance

2018-12-07 - J. Kruczek     Tagi: Renault, Renault Clio, Renault Clio RS
Renault oferuje sportowe hatchbacki, które w wersji podstawowej dostarczają sporo emocji. Jednak część klientów może chcieć więcej, dlatego producent przygotował specjalne pakiety RS Performance.
 
Póki co przygotowano pakiety jedynie dla Clio RS i to w limitowanej ilości. Na rynek ma trafić zaledwie 250 zestawów modyfikacji, więc zainteresowani klienci muszą się spieszyć. W skład zestawu RS Performance wchodzą zderzaki z agresywniejszymi rysami, spory tylny spojler oraz felgi Turini w dwóch wzorach. Koła mogą być wykonane w czerni bądź czerwieni.
RS PerformanceRS Performance
W ofercie pojawi się także lekka maska z włókna węglowego. Z tego materiału można też zamówić rozpórki zawieszenia oraz stelaże foteli. Jakby tego było mało klienci mogą skorzystać również z sztywniejszego zawieszenia oraz wydajniejszego układu hamulcowego.

Zestaw uzupełnią akcesoria warsztatowe, jak podnośnik, szafka na narzędzia czy klucze. Wszystko opatrzone logo RS Performance. Zestaw prezentuje się okazale i już zapowiedziano podobne modyfikacje dla Megane RS oraz kolejnej generacji Clio RS.
RS PerformanceRS Performance
RS PerformanceRS PerformanceRS PerformanceRS PerformanceRS PerformanceRS PerformanceRS PerformanceRS PerformanceRS Performance

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
GRID - pokaz rozgrywki


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Renault zapowiedziało pakiety modyfikacji RS Performance