Portal V10  »  Aktualności  »  Renault Talisman w odświeżonej odsłonie zmierza do Genewy
Renault Talisman

Renault Talisman w odświeżonej odsłonie zmierza do Genewy

2020-02-27 - J. Kruczek     Tagi: Renault Talisman, Renault
Renault Talisman w odświeżonej postaci będzie jedną z gwiazd stoiska francuskiej marki podczas salonu samochodowego w Genewie. Pojazd przeszedł lifting obejmujący głównie rozwiązania mechaniczne oraz wyposażenie i wykończenie.

Renault Talisman jest ciągle bardzo świeżo wyglądającym samochodem, więc nie zdecydowano się na duże zmiany wizualne. Delikatnie przestylizowano zderzaki oraz atrapę chłodnicy, a całość dopełniają nowe reflektory w technologii LED dostępne opcjonalnie z systemem matrycowym. Zwiększono także ilość chromowanych wstawek.
Renault TalismanRenault Talisman
W ofercie pojawiły się nowe lakiery nadwozia oraz niedostępne wcześniej felgi w rozmiarach od 17 do 19 cali. W kabinie poprawiono ergonomię i zadbano o nowe materiały wykończenia. Co ciekawe podobnie, jak w Megane zwiększono ilość fizycznych przycisków poprawiając wygodę sterowania wieloma funkcjami. Na pokładzie zagościł także odświeżony system multimedialny. Oczywiście auto zaktualizowano o najnowsze systemy wspomagające kierowcę.
Renault TalismanRenault Talisman
Odświeżony Renault Talisman będzie dostępny standardowo z 1,3-litrowym silnikiem o mocy 160 KM i momencie obrotowym 270 Nm. W ofercie pojawi się także silnik 1,8 o mocy 225 KM i momencie 300 Nm. Silniki benzynowe sparowano z 7-biegowym automatem. W przypadku silników wysokoprężnych do dyspozycji klientów oddano jednostkę 1,7 dCi o mocy 120 i 150 KM oraz 2,0 dCi o mocy 160 i 200 KM. Na razie nie wiadomo kiedy odświeżone auto trafi do sprzedaży.
Renault TalismanRenault TalismanRenault TalismanRenault TalismanRenault TalismanRenault TalismanRenault TalismanRenault TalismanRenault TalismanRenault TalismanRenault TalismanRenault TalismanRenault Talisman

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
WRC 9 - pierwszy zwiastun


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
1

Komentarze do:

Renault Talisman w odświeżonej odsłonie zmierza do Genewy

Renault Talisman w odświeżonej odsłonie zmierza do Genewy
Diesel V8 2020-02-27 16:10
Czy jest piękniejsze auto oferowane dzisiaj w sprzedaży do 150 tys? Wątpię