Portal V10  »  Aktualności  »  Renault Megane RS - wyciek zdjęć przed premierą
Renault Megane RS

Renault Megane RS - wyciek zdjęć przed premierą

2017-09-12 - J. Kruczek     Tagi: Renault Megane RS, Renault Megane, Renault
Renault Megane RS jest juz gotowe na swój debiut i choć producent oficjalnie nie przedstawił jeszcze modelu w pełnej okazałości to w sieci pojawiły się zdjęcia hot-hatcha. Samochód ma święcić swój debiut we Frankfurcie, a my możemy rzucić okiem na pojazd w pomarańczowym nadwoziu.
Renault Megane RSRenault Megane RS
Nadwozie nie jest zaskoczeniem. Poszerzone błotniki, zderzaki z większymi wlotami powietrza oraz dyfuzor w tyle to standardowe zabiegi. Sportowe dodatki doskonale pasują do muskularnego nadwozia Renault Megane. Ciekawie wygląda centralny wydech umieszczony w dyfuzorze.

We wnętrzu jak widać mamy sportową kierownicę z czerwonym punktem na godzinie 12. Sportowe fotele będą dobrze trzymać w zakrętach, a aluminiowe dodatki zadbają o odpowiedni klimat we wnętrzu. Pod maską ma się znaleźć doładowany silnik 1.8 od Alpine. Jednostka powinna generować około 300 KM. W ofercie powinny się znaleźć zarówno skrzynie manualne, jak i automatyczne. Cała moc będzie trafiać na przednią oś. Renault Megane RS zachowa system skrętnych tylnych kół, co ma poprawić zwrotność. Od debiutu nowego Renault Megane RS dzielą nas już tylko godziny.
Renault Megane RSRenault Megane RS
Renault Megane RS

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
NIO EP9 na trasie festiwalu w Goodwood


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Renault Megane RS - wyciek zdjęć przed premierą