Portal V10  »  Aktualności  »  Renault Espace SL Voyage
Renault Espace

Renault Espace SL Voyage

2008-03-17 - K. Lewandowski     Tagi: Renault, Van, Renault Espace
Renault Espace to samochód zapewniający dynamikę jazdy, wysoki poziom jakości wykończenia oraz niezwykłą przyjemność jazdy. Teraz model Espace jest dostępny w nowej limitowanej serii SL Voyage, oferowanej z dodatkowymi elementami wyposażenia.

Renault Espace w tym roku dostępny jest w nowej gamie: limitowana seria SL Voyage wyposażona m.in. w system nawigacji Carminat Bluetooth CD,  jeszcze bardziej zwiększa komfort podróży samochodem. Zewnętrzna linia pojazdu zaznacza przynależność auta do segmentu pojazdów jednobryłowych wyższej klasy. Renault Espace jest pierwszym pojazdem w swojej kategorii, wyposażonym w dwufunkcyjne, kierunkowe reflektory ksenonowe. Wewnątrz pojazdu, wysoka jakość postrzegana oraz wrażenie ogromnej przestrzeni czynią Espace jeszcze przyjemniejszym i komfortowym. Tylne siedzenia są przesuwne i posiadają funkcję automatycznego blokowania: pozwalają się z łatwością wyjmować, przesuwać i ustawiać, zapewniając każdemu pasażerowi możliwość skorzystania z licznych możliwych konfiguracji wnętrza oraz idealnie płaskiej podłogi. Bezpieczeństwo czynne i bierne w Espace plasuje się niezmiennie na najwyższym standardzie w tym segmencie, zapewniając możliwość całkowicie bezstresowego podróżowania wraz z całą rodziną. Renault Espace w wersji SL Voyage oferowany jest z Pakietem Look i lakierowanymi na czarno składanymi lusterkami, światłami przeciwmgłowymi, przyciemnianymi tylnymi szybami, szybami impulsowymi i poprzeczkami dachowymi.
Nowa Seria Limitowana SL Voyage oferowana jest z dwukolorową tapicerką. Wnętrze Espace jest bardzo przyjazne dla użytkowników: oferuje z tyłu do 5 przesuwnych foteli z automatycznym mocowaniem, dających się bardzo łatwo ustawiać i umożliwia korzystanie z zalet idealnie płaskiej podłogi. Po całkowitym złożeniu oparcia, każdy fotel pozwala się łatwo zamienić w bardzo praktyczny stolik.
Szklany dach panoramiczny, stały lub otwierany elektrycznie, jest uznawany za najwyższy standard na rynku pod względem wymiarów i przyjemności podróżowania. W połączeniu z elektryczną przesłoną, zapewnia on jedyny w swoim rodzaju panoramiczny widok i chroni pasażerów, stwarzając przy tym wrażenie jazdy pod gołym niebem.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
MXGP 2019 w pierwszym zwiastunie


źródło: Renault Polska

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Renault Espace SL Voyage