Portal V10  »  Aktualności  »  Porsche Cayman GT4 Rally Car trafi do produkcji, jeżeli znajdzie się 100 chętnych klientów
Porsche Cayman GT4 Rally Car

Porsche Cayman GT4 Rally Car trafi do produkcji, jeżeli znajdzie się 100 chętnych klientów

2018-12-04 - J. Kruczek     Tagi: Porsche, Porsche Cayman, Porsche Cayman GT4
Porsche Cayman GT4 Rally Car został zaprezentowany w tym roku, jako rajdowy koncept. Sportowy model nawiązuje do historii marki i spełnia wszystkie wytyczne rajdowej klasy GT.
 
Wiele osób liczyło, że wkrótce na rajdowych odcinkach pojawią się modele marki ubarwiając rywalizację. Niestety to czy Cayman GT4 Rally Car trafi faktycznie na odcinki jest uzależnione od samych klientów. Szef działu motorsportu Porsche, Frank-Steffen Walliser zdradził, że zielone światło dla modelu jest uzależnione od klientów.
Porsche Cayman GT4 Rally CarPorsche Cayman GT4 Rally Car
Jeżeli producent otrzyma 100 zamówień na rajdowego Caymana to model dostanie zielone światło. W innym przypadku produkcja będzie nieopłacalna i marka się jej nie podejmie. Jeżeli znajdzie się setka chętnych to Cayman GT4 Rally Car trafi na odcinki. Równocześnie nie mamy co liczyć na oficjalny zespół Porsche. Producent nie ma w planach brania oficjalnie udziału w rajdach samochodowych.
Porsche Cayman GT4 Rally CarPorsche Cayman GT4 Rally Car
Przypomnijmy, że rajdówka powstała na bazie wersji wyścigowej Cayman GT4. Auto jest napędzane przez 3,8-litrowy motor o mocy 380 KM. Tylnonapędowa rajdówka zaprezentowała się kibicom podczas tegorocznego Rajdu Niemiec. Niewykluczone, że był to ostatni rajd, w którym mogliśmy zobaczyć Caymana GT4 Rally Car.
Porsche Cayman GT4 Rally CarPorsche Cayman GT4 Rally CarPorsche Cayman GT4 Rally CarPorsche Cayman GT4 Rally CarPorsche Cayman GT4 Rally CarPorsche Cayman GT4 Rally CarPorsche Cayman GT4 Rally CarPorsche Cayman GT4 Rally Car

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
GRID - pokaz rozgrywki


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Porsche Cayman GT4 Rally Car trafi do produkcji, jeżeli znajdzie się 100 chętnych klientów