Portal V10  »  Aktualności  »  Pierwszy McLaren Senna trafił do USA. Superauto w zielonym carbonie
McLaren Senna

Pierwszy McLaren Senna trafił do USA. Superauto w zielonym carbonie

2018-07-20 - J. Kruczek     Tagi: McLaren, McLaren Senna, Supersamochody
McLaren Senna jest wyjątkowym hiperautem, które niemal w całości zaprojektowano z myślą o kręceniu jak najlepszych czasów na torach. Producent rozpoczął dostawy tej ekstremalnej maszyny. Pochwalono się właśnie pierwszym egzemplarzem jaki dostarczono do USA.

Pierwszy McLaren Senna w USA jest wyjątkowy między innymi ze względu na barwę jaką przybrał. Prezentowany egzemplarz jest własnością znanego kolekcjonera Michaela Fuxa. Zażyczył on sobie, aby nadwozie oraz wnętrze wykonano w zielonym carbonie. Trzeba przyznać, że Senna w takim wydaniu prezentuje się całkiem elegancko.
McLaren SennaMcLaren Senna
Całe nadwozie z carbonu składa się z 67 elementów. Wykonanie ich w zieleni zajęło pracownikom McLarena 1000 godzin pracy. Dla kontrastu w nadkolach znalazły się chromowane felgi z czerwonymi zakrętkami. Wnętrze także wypełnia zielony carbon, z którym kontrastuje śnieżno biała skóra. Zagłówki zdobią loga MSO.
McLaren SennaMcLaren Senna
Co ciekawe szacuje się, że większość z 500 planowanych egzemplarzy trafi właśnie do USA. Zapewne niedługo zobaczymy kolejne ciekawie skomponowane egzemplarze.
McLaren SennaMcLaren SennaMcLaren SennaMcLaren SennaMcLaren SennaMcLaren SennaMcLaren SennaMcLaren SennaMcLaren SennaMcLaren SennaMcLaren SennaMcLaren SennaMcLaren Senna

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Hyundai Tucson N Line w oficjalnych ujęciach


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Pierwszy McLaren Senna trafił do USA. Superauto w zielonym carbonie