Portal V10  »  Aktualności  »  Nowy Ford S-MAX oficjalnie
Ford S-MAX

Nowy Ford S-MAX oficjalnie

2014-09-15 - A. Ruciński     Tagi: Ford, Ford S-Max
Ford oficjalnie odsłonił drugą generację modelu S-MAX na krótko przed debiutem podczas październikowego salonu w Paryżu.

Auto jest rozwinięciem konceptu pokazanego w Genewie w 2013 roku. Łączy cechy odświeżonego Focusa i Fiesty. Charakterystyczny, duży grill oraz lampy w typowym dla marki kształcie nie pozostawiają wątpliwości, że mamy do czynienia z Fordem. Auto ma wyróżniać się bardzo praktyczną kabiną. W bogatszych wersjach fotele drugiego i trzeciego rzędu mogą składać się elektrycznie. Nie zabraknie też bocznych poduszek powietrznych z tyłu, czy funkcji masażu w fotelach.

Niestety Ford jak na razie nie pochwalił się gamą silników, lecz S-MAX będzie prawdopodobnie dostępny z dwulitrowym dieslem TDCi o mocach 120 KM, 150 KM i 180 KM. Chętni na benzyniaka wybiorą natomiast 1,5 EcoBoost 160 KM i 240 KM. Więcej informacji dotrze do nas już niebawem, prosto z salonu w Paryżu.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Gran Turismo Sport - wyścig w deszczu


źródło: wcf

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
1

Komentarze do:

Nowy Ford S-MAX oficjalnie

Nowy Ford S-MAX oficjalnie
casandra 2014-09-15 09:32
nowe fordy, bety i audi wygladaja tak samo. nie sposób je od razu odróżnić.... zadnego indywidualnego stylu. ale przestronność to duza zaleta w s maxie. poprzednie generacje były udane. zobaczymy tutaj ; )